ENVER KİRAZ ARGUVAN'I ZİYARET ETTİ.

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Arguvan’ı ziyaret etti. Arguvanlıların Enver Kiraz’a yoğun ilgi göstermesi dikkati çekti.

ENVER KİRAZ ARGUVAN'I ZİYARET ETTİ.
CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Arguvan’ı ziyaret etti

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın’ın Arguvan ziyareti sırasında ilçe teşkilatının başarılı organizasyonuna teşekkür etmek amacıyla Arguvan CHP ilçe başkanlığını ziyaret etti daha sonrada esnafları ziyaret edip vatandaşlarla görüştü.

Enver Kiraz’ın Arguvan CHP ilçe başkanlığına yaptığı ziyarette partililerle genel konular üzerinde görüş alışverişinde bulundu, Belediye Başkan adayını belirleme yöntemi üzerinde düşünce ve önerileri de aldı.

Kiraz daha sonra Arguvan CHP ilçe başkanı Hasan Yücel, İl Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Tanataş, Malatya Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Naci Yetkin, Yakup Korkmaz ve bazı Arguvan Belediye Başkanı aday adaylarıyla birlikte esnafları ziyaret edip vatandaşlarla görüştü.

Kiraz ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada Arguvan’a yaptığı ziyarette vatandaşlardan gördükleri ilgiden duydukları memnuniyeti belirtip Arguvan’da Belediye Başkan adayının belirlenmesi konusunda partililerin ve Arguvanlıların düşünce ve  önerilerine önem verildiğini, Partinin Arguvan’ı ve Arguvanlıları en iyi şekilde temsil edecek Belediye Başkan adayının belirlenmesi amacıyla aday belirleme yöntemi üzerinde çalışmalarını devam ettirdiğini belirtti.

Arguvan’da uzun süre kalan Enver Kiraz kendisine sorunlarını ve düşüncelerini aktarmak isteyen vatandaşlarıda dinledi.

Arguvanlıların Enver Kiraz’a yoğun ilgi göstermesi dikkati çekti.

www.arguvanhaber.com
Ersoy Eren 

 

 

 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56