ERSOY EREN ARGUVAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU  

Ersoy Eren Cumhuriyet Halk Partisinden Arguvan Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurusunu yaptı.

ERSOY EREN ARGUVAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU  
Ersoy Eren Cumhuriyet Halk Partisinden Arguvan Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurusunu yaptı.

      Arguvan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe başkanlığına aday adaylığı başvurusunu 16.10.2018 Salı günü yapan Ersoy Eren yaptığı kısa açıklamada Arguvan’da yaşayan ve sorunlarını bilen  birisi olarak halkla birlikte, yönetişim bilincini yaşama geçiren, bir belediyecilik anlayışı ile Arguvan’ı geliştirmenin mümkün olacağını ve bunu birlikte başarılacağına inandığı için aday adayı olduğunu belirtti.   

       Arguvan’da üyelerin ve kendisinin de haklı talebi olan ön seçim talebinin Cumhuriyet Halk Partisi üyelerine saygı ve demokrasi kültürünün gelişmesine katkı demek olduğunu, ön seçim yapılarak Başkan adayının belirlenmesi halinde 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerden başarı ile çıkılacağına olan inancının tam olduğunu belirtti.  

      Ersoy Eren her açıdan şeffaf ve hesap vermeye hazır, Arguvan’ın dertlerini kendine dert edinen anlayışı hâkim kılmak üzere Arguvan halkının huzuruna çıkıyorum dedi.

Başvurusu son tarihi 19.10.2018 olarak açıklanan ve bitimine üç gün kalan Arguvan Belediye Başkan aday adaylığına ilk müraacat Ersoy Eren Tarafından yapıldı.

www.arguvanhaber.com

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 09:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56