EYMİR KÖYÜ 4.BİRLİK VE DAYANIŞMA ETKİNLİĞİ YAPILDI

Eymir Köyünde 10 Ağustos 2013 Cumartesi günü Eymir Köylüleri 4. Birlik ve Dayanışma Etkinliği yoğun katılımla yapıldı.

 EYMİR KÖYÜ 4.BİRLİK VE DAYANIŞMA ETKİNLİĞİ YAPILDI
Arguvan Eymir Köyünde 10 Ağustos 2013 Cumartesi günü Eymir Köylüleri 4. Birlik ve Dayanışma Etkinliği yoğun katılımla yapıldı.

Eymir Köyü Muhtarlığı ve Tertip Komitesi tarafından organize edilen etkinliğin gündüz programında her yıl geleneksel  olarak yapılan Köme harman futbol turnuvası ve ödüllü Karayar kır koşusu yapıldı. 

Akşam programı saat 19.30’da Mehmet Bedelcigil ve Seda Çakır’ın sunumu ile başladı. Eymir Köyü Muhtarı Abdullah Tatar’ın hoş geldiniz konuşmasından sonrada sanatçılar birbirinden güzel türküleri ile türkü ziyafeti sundular,  Hazırlanan çok anlamlı ve güzel skeçler büyük beğeni kazanırken slâyt gösterisi ilgi ile izlendi. Program aralarında futbol turnuvası ve Karayar kır koşusu ödülleri verildi. Program Davul -Zurna ekibi eşliğinde çekilen halaylar ile sona erdi.

Programda Mehmet Ali Yıldırım, Ali Çeliktaş, Ramazan Özer, Muharrem Albal, Mahir Turgut, Dilaver Doğan, Ali Haydar Doğan, İbrahim Albal, Eda Eren, Ali Naki Efe, Engin Bozduman, Ercan Göksu, Hıdır Göksu, Sermin Ünlüer,  Mehmet Ali Yıldırım, Ali Çeliktaş, Ramazan Özer, ile bazı misafir sanatçılar yer aldılar.

Geç saatlere kadar devam eden etkinlik sonrasında katlımcılar hizmette emeği geçenlere teşekkür ettiler.

www.arguvanhaber.com                                                                                                               

 

 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56