EYMİR KÖYÜNDE YANGIN

Eymir Köyünde 18.10.2013 tarihinde saat 15.00 sıralarında başlayan yangın sonrasında bir ev kullanılmaz hale geldi iki evde kısmen hasar gördü.

 EYMİR KÖYÜNDE YANGIN

Arguvan Eymir Köyünde 18.10.2013 tarihinde saat 15.00 sıralarında başlayan yangın sonrasında bir ev kullanılmaz hale geldi iki evde kısmen hasar gördü.

Eymir Köyünde ani ve şiddetli bir rüzgâr sonrasında başlayan yangının çıkış sebebi halen belirlenemedi. Yangın sonrasında Elif Eren ‘e (Ersoy Eren Annesi) ait ev tamamen Süleyman Eren’in evi ile yine Sabır Eren’e ait kullanılmayan evde kısmen yanarak hasar gördü.

Yangına ilk önce Eymir Köylüleri müdahale etti, daha sonra Arguvan Belediyesine haber verildikten kısa bir süre sonra itfaiye aracı ile yangın yerine gelen belediye personeli de gayret gösterip yangına müdahale etti. Yangını söndürmeye Arguvan Belediyesi itfaiye aracı yeterli olmayınca  Malatya ve Yazıhan’dan takviye itfaiye araçları geldi yangın gelen itfaiye ekiplerinin ve Eymir Köylülerinin yoğun çalışması sonrasında akşam geç saatlerde kontrol altına alındı.

Yangında herhangi bir yaralanma veya can kaybı meydana gelmedi.

www.arguvanhaber.com

Fotograflar: Temel Sayın

 

 

 Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56