EYMİR MAHALLESİNDE MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL ASFAlTLAMA ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Malatya Büyükşehir Belediyesi  Arguvan Eymir Mahallesinde (Köyünde) Mahalle içi ana yollarını asfaltlama çalışması başlattı.

EYMİR MAHALLESİNDE MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL ASFAlTLAMA ÇALIŞMASI BAŞLATTI
HABERİN GALERİSİ
EYMİR YOL ASFALT YAPIMI

EYMİR YOL ASFALT YAPIMI

Malatya Büyükşehir Belediyesi Arguvan Eymir Mahallesinde (Köyünde) Mahalle içi ana yollarını asfaltlama çalışması başlattı.

Yaklaşık iki kilometre olan Mahallenin ana yollarına sıcak karışımlı asfalt yapılıyor.

Arguvan’ın gelişmekte olan Mahallerinden birisi olan Eymir Mahallesinin yolları en son 1 Eylül 2009 yılında asfalt yapılmış yapılan asfalt geçen zaman içinde özelliğini yitirmişti.

Yapılan hizmetleri değerlendiren Eymir Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Adıgüzel,  26 Ekim 2016 tarihinde başlayan asfalt yapım çalışmasının tamamlanması sonrasında mahalle halkının önemli bir sorununun çözüme kavuşacağını belirtip duydukları memnuniyeti dile getirdi. Hasan Hüseyin AdıgüzelMahalle halkı adına Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır başta olmak üzere Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi  Başkanı Mehmet Mert’e, İlçe Yolları (Kırsal) Yapım ve Bakım Şube Müdürü Hakan Demir’e ve asfaltlama işinin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Muhtar Adıgüzel, asfalt yapım ekibinin şefi Selim Azkul ile ekibinin de özenli ve dikkatli çalışmaları ile mahallelinin beğenisini kazandığını belirtip ekibe’de teşekkür etti.

Eymir mahallesinde asfaltlama çalışması ile birlikte araçların çalışmasına engel olan yol güzergâhlarındaki ağaç ve çalılıkları temizleme görevini de duyarlı bazı mahalle sakinlerinin yapmaya çalıştığı gözlemlendi.

www.arguvanhaber.com

Fotoğraflar: Ersoy Eren
Çalışma ile ilgili tüm fotoğrafları Sitemizde Foto Galeri bölümünden veya yukarıdaki İLGİLİ GALERİYE GİT tıklayarak görebilirsiniz.Çalışma ile ilgili tüm fotoğrafları Sitemizde Foto Galeri bölümünden veya yukarıdaki İLGİLİ GALERİYE GİT tıklayarak görebilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 08:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56