EYMİR MAHALLESİNİ YAĞMUR SUYU BASTI

Sabah saatlerinde başlayan etkili sağanak yağış nedeniyle Eymir Mahallesini (Köyünü) su bastı . Yağan yağmurun etkisiyle dereler taştı. yollar ciddi zarar gördü, evleri ve ahırları su bastı. Arguvan'da bir çok yol selden dolayı çöktü, bazı köprülerde zarar gördü.

EYMİR MAHALLESİNİ YAĞMUR SUYU BASTI
HABERİN GALERİSİ
EYMİR SU BASKINI

EYMİR SU BASKINI

Arguvan'da bir çok yol selden dolayı çöktü, bazı köprülerde zarar gördü.
Arguvan'ın Eymir Mahallesini (Köyünü) yağmur suyu bastı. Mahallede yaşayanların bir kısmının evlerine girip çıkamadığı görüldü.

12.03.2015 Sabah saatlerinde başlayan etkili sağanak yağış nedeniyle Mahalleyi su bastı.Yağan yağmurun etkisiyle dereler taştı, köy yolları ciddi zarar gördü,evleri ve ahırları su bastı.

Mahallede yaşayanların bir kısmının evlerine girip çıkamadığı görüldü.

Arguvan’ın gelişmekte olan Mahallerinden (Köylerinden) birisi olan Eymir’de her yıl birkaç defa yaşanan su baskını mahallede yaşayanları mağdur ve tedirgin ediyor.

Mahalle Sakinleri bu konuda ciddi bir çalışma yapılarak her yıl yağmur sonrasında yaşanan bu sorunlarına çözüm bulunmasını istiyorlar. 

www.arguvanhaber.com
Fotoğraflar Ersoy Eren 12.03.2015Fotoğraflar Ersoy Eren 12.03.2015

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2021, 20:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Tuncer Baltacı
Tuncer Baltacı - 9 yıl Önce

Resimlerden anlaşıldığı kadar özellikle kendi evimizinde bulunduğu köyiçi okul bölgesinde yoğun su taşkını var kimsenin zarar ziyana uğramamış olması sevindirici tüm köylülerimize ve komşularımıza geçmiş olsun. Allah beterinden korusun

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56