EYMİRDE ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Eymir Köyü Kültür Evinde düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu etkinlikte Sanatçı Fatma Şahin sahne aldı.

EYMİRDE ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
Arguvan Eymir Mahallesi (Köyü) Muhtarlığı ve Eymir de faaliyet gösteren Eymir Köyü Derneği 12.05.2019 Pazar günü Anneler günü etkinliği düzenledi.

Eymir Köyü Kültür Evinde düzenlenen etkinlikte Sanatçı Fatma Şahin sahne aldı, Irmak Ede’nin annelere hitaben yaptığı açılış konuşması ile başlayan etkinliğe yoğun bir katılım oldu.

Fatma Şahin’in seslendirdiği türkülere eşlik eden anneler ayrıca halaylar çekerek güzel bir gün geçirdiler. Etkinliğe katılan Annelere çeşitli ikramlar yapıldı, çiçek hediye edildi.

Eymir Muhtarı Kemal Budak ve Eymir Dernek Başkanı Hüseyin Albal yaptıkları ortak açıklamada hiçbir zaman haklarının ödenemeyeceğini bildikleri Anaların önemini göz önüne getirmek ve Analara güzel bir gün yaşatmayı hedefleyerek bu etkinliği düzenlediklerini belirterek etkinliğe katılan Annelere, Sanatçı Fatma Şahin ile saz arkadaşlarına, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere, Malatya’dan etkinliğe katılanlara, Malatya Eymir  derneği yöneticilerinden etkinliğe katılanlar ile tüm katılımcılara ayrıca telefon ve mesajları ile etkinliğe destek verenlere teşekkür ettiler.

www.arguvanhaber.com


 
 
 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 08:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56