GÖÇERUŞAĞI KÖYÜ DERNEĞİ PİKNİĞİ YAPILDI

Göçeruşağı Köyü Derneği Yönetim Kurulu ile Başkan Hakkı Genç tarafından titizlikle hazırlanan piknikte atma yöresinin kendisine has misafirperverlik örneği katılımcılara bir kez daha gösterilmiş oldu.

GÖÇERUŞAĞI KÖYÜ DERNEĞİ PİKNİĞİ YAPILDI
Göçeruşağı Köyü Derneği’nin düzenlediği piknik etkinliği 13 Haziran 2010 tarihinde Fatih Çeşmesi Mesire Alanı Bahçeköy Orman yolu üzeri Kurudere Mevkii’nde yapıldı. Pikniğe Göçeruşağı Köylüleri ile birlikte Çevre köylerden katılımla yapılırken Arguvan Vakıflarla Dernekleri de ciddi bir katılım sağladı.
Serpil KARA’nın sunduğu pikniğe katılan sanatçılar Mehmet BALAMAN, Haydar ULAŞ, Nargül TAŞ, Muharrem TEMİZ, Göknur KARADAĞ, Mesut SALMAN ve Davul Zurna Ekibi eşliğinde türkü ziyafeti verildi halaylar çekildi.
Göçeruşağı Köyü Derneği Yönetim Kurulu ile Başkan Hakkı GENÇ tarafından titizlikle hazırlanan piknik etkinliğine katılanlar güzel ve eğlenceli bir gün geçirmenin keyfini yaşarken Yönetim Kurulu ve Dernek Başkanı Hakkı Genç piknikte atma yöresinin kendisine has misafirperverlik örneğini katılımcılara bir kez daha göstermiş oldu.
Pikniğe katılan Arguvan Vakfı Başkanı Mehmet KIZILTAŞ yaptığı konuşma sonrasında 8. Uluslararası Arguvan Türkü Festivali hakkında katılımcılara bilgi verdi.

www.arguvanhaber.com
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56