HALPUZLULAR 2. BULUŞMA VE DAYANIŞMA GECESİ YAPILDI

Sorunlarında dile getirildiği gecede önemli kültür emekçilerinden Hacı Engüzel’de unutulmadı. Gecede yöresel sanatçılar ve Halpuz’un kendi değerleri sahne aldı.

HALPUZLULAR 2. BULUŞMA VE DAYANIŞMA GECESİ YAPILDI
Arguvan Dolaylılar Mahallesi Kalkınma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 2. Halpuzlular Buluşma ve Dayanışma Gecesi yapıldı.

2O Temmuz 2017 Perşembe günü akşam Dolaylı Mahallesinde düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasında Dernek Başkanı Erdal Ekici, amaçlarını anlattı, Ekici amaçlarının birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu belirtip yapmak istediklerini katılımcılara anlattı.
 
Ekicinin vurguladığı en önemli sorun su sorunu oldu, su sorunun çözümüne yeterli desteği bulamadıklarını kurumlarla birlikte herkesin bu konuda gerekli duyarlılığı ve ilgiyi göstermesi gerektiğini belirtti.
 
Son iki yıldır yaptıkları çalışma ile dikkati çeken Halpuz Derneği Halpuz ile ilgili kitap çalışması yapılacağının da müjdesini verdi.
 
Gecede önemli Kültür emekçilerinden Hacı Engüzel’de unutulmadı, Hacı Engüzel adına torununa plaket’in takdim edildiği gecede yöresel sanatçılar ve Halpuz’un kendi değerleri sahne aldı.
 
Geceye katılanlar, geceye emeği geçen yönetim kuruluna ve diğer emektarlara teşekkür ederek geceden ayrıldılar.
 
 www.arguvanhaber.com

 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 22:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56