HDP ARGUVAN'DA GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI YAPTI

HDP Merkez yürütme kurulu ve HDP Malatya İl Başkanlığının birlikte yürüttüğü, Arapgir ve Arguvan İlçe örgütlerinin de katıldığı toplantı Arguvan Belediyesi Konferans salonunda gerçekleştirildi.

HDP ARGUVAN'DA GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI YAPTI
HDP Merkez yürütme kurulu ve HDP Malatya İl Başkanlığının birlikte yürüttüğü çalışma ile tabandan gelen önerilerle birlikte bölgesel sorunlar mercek altına alındı.

Arapgir ve Arguvan İlçe örgütlerinin de katıldığı toplantı Arguvan Belediyesi Konferans salonunda gerçekleşti.

Toplantının amacı tabandan gelecek önerileri ve eleştiriler rapor haline dönüştürüp siyasi bir kimlik kazandırmak ve yeniden tabana aktarmayı amaçlıyor. Daha çok kadın katılımını sağlamak için izlenmesi gereken politikalar görüşüldüğü toplantıda Parti Merkez Yürütme de görevli Ebru Ergen Korkmaz “Kadınların yüzde elli yerini erkeklerle doldurmak yerine boş bırakmak gerekir” diyerek bu konuda ki hassasiyeti aktardı.

Yoğun bir katılımın olduğu toplantıya HDP Parti Merkez üyesi Ebru Ergen Korkmaz ve Hatice Altınışık yer alırken EPS adına Ayşe Işık ve HDP Malatya İl Başkanı Hasan Şahin katıldı. Konuşmaların alkışlarla destek bulduğu toplantı yaklaşık üç saat sürdü. .

 Kaynak:Rıza Parlak    
                                                                                                                                                

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56