KAMER GENÇ ARGUVAN’DAYDI

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Malatya’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. CHP Milletvekili Malatya Veli Ağbaba, İl Başkanı Enver Kiraz ve parti yöneticileriyle birlikte Arguvan’da halka seslendi.

KAMER GENÇ ARGUVAN’DAYDI
CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Malatya’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. CHP Milletvekili Malatya Veli Ağbaba, İl Başkanı Enver Kiraz ve parti yöneticileriyle birlikte Arguvan’da halka seslendi. Genç, “Tayyip Erdoğan ben bu hukuka güvenmem oğlumu savcılara göndermem “ diyor. Senin güvenmediğin hukuka biz neden güvenelim? “şeklinde konuştu.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz, kalabalık kitleye yaptığı konuşmada “Bu coşku iktidara geleceğimizin en güzel göstergesi. Cumhuriyet Halk Partisi’nin tarihsel süreç içerisindeki önemi bugün bir kez daha görülüyor.Ülkemizin içinde bulunduğu  eşitsizlik, adaletsizlik, hukuksuzluk, haksızlık, hırsızlık, yolsuzluk anlayışıyla çocuklarımızın geleceğinin çalındığı bugün tekrar CHP’nin bilgili birikimli adayları kadrolarıyla üzerine düşen sorumluluğu yerine getirecek.Herkesi Türkiye’nin birleştirici gücü CHP’nin altında birleşmeye davet ediyorum.Ele ele , omuz omuza  vererek halkın iktidarını kuracağımız” dedi.

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba “ 17 Aralıktan sonra AKP’nin bir özelliği ortaya çıktı. Büyük Usta diyorlardı. Nelerde usta olduğunu 17 Aralık’tan sonra tüm Dünya gördü. Kasalar, ayakkabı kutuları, elbise kılıfları çıktı. Bit tek kişi bunlar yok diyemediler. Bizim adaylarımız çalmayacak. Halktan yana, hukuktan yana davranacaklar.AKP’yle kafa kafaya mücadele eden bir tek CHP var. Hekimhan’da, Arguvan’da, Malatya’da tüm halkımızdan destek bekliyoruz.  Gezi direnişi ile kimyası bozulan AKP Hükümeti’ni 30 Martta Sandığa gömeceğiz.”şeklinde konuştu.

BİNALİ YILDIRIM DEĞİL, DOLAR YILDIRIM

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç ise  AKP İktidarının  İsmet paşa’nın, Atatürk’ün kemiklerini sızlattığını kaydederek , “Yaptıkları icraatlarla bu ülke için canlarını vermiş şehitlerin kemiklerini sızlattılar. Tayyip Erdoğan’ın oğlunu yolsuzluktan dinlemişler. Emniyet Müdürüne yazı yazmışlar, yakalayıp getirin diyorlar. Emniyet Müdürü ‘yakalamam’ diyor. Tayyip Erdoğan ‘ben bu hukuka güvenmem oğlumu göndermem’ diyor. Senin güvenmediğin hukuka biz neden güvenelim? Ben mahkemeyi dinlemem diyorsan sen kimsin?  Daha geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim için bir kanun çıkardılar. Müsteşar dışındaki 60 bin eğitim personelinin görevine son verdiler. Böyle bir devlet olur mu? Binali Yıldırım değil ,Dolar Yıldırım. İşadamlarından 100 er milyon dolar topluyorlar. 30 Mart seçimlerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik ve bütünlüğümüzü korumak için, demokrasiyi korumak için, bu memlekette yaptıkları yolsuzlukların hesabını sormak için hepinize büyük görev düşüyor.” Şeklinde konuştu.

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56