MALATYA VALİSİ ALİ KABAN ARGUVAN'DA SORUNLARLA İLGİLİ GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI YAPTI

Toplantıya katılan bazı Muhtarlar Malatya Valisi Ali Kaban’ın toplantıda sorunlara gösterdiği ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Gündeme getirilen sorunların çözümünün sözde kalıp kalmayacağı önümüzdeki günlerde veya aylarda görülecektir.  

MALATYA VALİSİ ALİ KABAN ARGUVAN'DA SORUNLARLA İLGİLİ GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI YAPTI
Malatya Valisi Ali Kaban, Arguvan’da resmi kurum temsilcileri, muhtarlar ve bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Vali Ali Kaban, Arguvan ilçemizde başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularında katılımcılarla gerçekleştirdi.

Arguvan Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Arguvan’ın sorunları ve talepler dinlendi.

Toplantı öncesi Vali Kaban yaptığı konuşmasında, “Muhtarlarımız devletle millet arasında köprü görevinde. Vatandaştan aldıklarını devlete ileten, devletten aldığı talimatları da vatandaşlara aktaran konumundasınız. İmkânlar dâhilinde her türlü problem çözülecektir. Sıkıntılarınızı ileteceğiniz ilgili müdür arkadaşlarımız da yanımızda. Problemler hangi birim yöneticimizi ilgilendiriyorsa arkadaşlarımız anında cevap verecek ya da notunu alarak çözüm için gerekli işlemleri yapacak" dedi.

 Toplantıda bazı Mahalle Muhtarları sorun, talep ve önerilerini şifai olarak iletti.

Toplantıya katılan bazı Muhtarlar Malatya Valisi Ali Kaban’ın toplantıda sorunlara gösterdiği ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Gündeme getirilen sorunlarının çözümünün sözde kalıp kalmayacağı önümüzdeki günlerde veya aylarda görülecektir.

Vali Kaban ayrıca Arguvan Şehit Tuncay Göksu Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde, okul aile birliği başkanlarıyla bir toplantı düzenlendi.
 

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 07:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56