MEHMET KIZILDAŞ; ARGUVAN’DA BİR TAKIM GÜÇLERİN BİR TAKIM FARKLI ODAKLARIN İKTİDARLARINI YIKIYORUZ

Arguvan Belediyesinin düzenlediği 'Kadınlar Günü' etkinliği programında bir konuşma yapan Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş Bu Arguvan'ın eski Arguvan olmayacağını, yepyeni bir Arguvan yaratıp, Arguvan’da Bir takım güçlerin bir takım farklı odakların buradaki iktidarlarını yıkacaklarını belirtip, Bundan sonra umuyoruz ki Türkiye'de de yıkacağız dedi.

MEHMET KIZILDAŞ; ARGUVAN’DA BİR TAKIM GÜÇLERİN BİR TAKIM FARKLI ODAKLARIN İKTİDARLARINI YIKIYORUZ
Bu Arguvan eski Arguvan olmayacak.

Arguvan Belediyesinin düzenlediği 'Kadınlar Günü' etkinliği programında bir konuşma yapan Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş Bu Arguvan'ın eski Arguvan olmayacağını, yepyeni bir Arguvan yaratıp, Arguvan’da Bir takım güçlerin bir takım farklı odakların buradaki iktidarlarını yıkacaklarını belirtip, Bundan sonra umuyoruz ki Türkiye'de de yıkacağız dedi.

Kızıldaş konuşmasında; Kadınlarımızın başımızın üstünde yeri olduğu tarlada, alanda, harmanda, eylemde, mücadelede, sokakta yan yana olduğumuzun gururu içindeyiz. İstatistiklere baktığımızda kadın istismarına baktığımızda ülkemizin 3. Dünya ülkelerinin gerisinde kaldığını görüyoruz. Bu elbette ki Türkiye'ye yakışan bir durum değil. Biz istiyoruz ki Türkiye'de insanların özgürlük içerisinde  barış içerisinde yaşadıkları düşüncelerini, duygularını inançlarını özgürce ifade edebildikleri bir Türkiye'nin özlemini ve hasretini çekiyoruz.

Sizlerle birlikte sizlerin gücü ile sizlerin desteği ile Arguvan'ı yepyeni bir Arguvan yaratacağız. Bu Arguvan eski Arguvan olmayacak. Artık Arguvan'da güzel şeyler olmaya başlıyor. Bir takım güçlerin bir takım farklı odakların buradaki iktidarlarını yıkıyoruz, Bundan sonra umuyoruz ki Türkiye'de de yıkacağız dedi.

Kaynak: Arguvan Belediyesi web sitesi


Aşağıdaki etkinlikten fotoğrafların tamamı Arguvan Belediyesi web sitesinden alınmıştır.


 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 09:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
VOLKAN TOPÇU
VOLKAN TOPÇU - 7 yıl Önce

arguvani dört bi̇ryandan güç odaklari sardi bombar duman altina almiş arguvanda i̇syan evler boşaltiliyor yavaş yavaş malatyaya göç başladi çünkü yaşanti sifir entri̇ka ve yanliş yöneti̇m var ondandir herhal......

mehmet ali çabuk
mehmet ali çabuk - 8 yıl Önce

Başkanımıza bende başarılar diliyorum, ancak başkan halkından güç odaklarını saklıyor ..

huseyin yigit
huseyin yigit - 9 yıl Önce

Sayin belediyebaskanimiza basarilar diliyorum

hasan kocaman
hasan kocaman - 9 yıl Önce

Parelelcidir onlar

ali kamber
ali kamber - 9 yıl Önce

sn başkan arguvandaki güç odağı dediğiniz insanlar sizi belediye başkanı seçen insanlar başka bildiğiniz güç odağı varsa bunu iklamak zorundasınız aksi halde konuşmalarınız suç teşkil etmektedir.

ibrahim göksu
ibrahim göksu - 9 yıl Önce

arguvandaki güç odaklarını tahmin edebiliyorum birisi bizim gökağaçlı veysel biriside kömürlükten kazım duvarcı başka güç odaklarını sanmıyorum:))

hasan Atalan
hasan Atalan - 9 yıl Önce

Sayın başkanım ARGUVAN böyle odaklar deyip halkın arasına girmeyin siz arguvana birşey kazandirmaya bakın ilçemizin siyasete değil yatırımlara ihtiyacı var arguvan i kimse kimliğini değiştiremez bundan sizde dahil kimsenin şupesi olmasın

mehmet ali çabuk
mehmet ali çabuk - 9 yıl Önce

Sn Başkan, Arguvan'da güç odakları mı var? Varsa bu güç odaklarını halka açıklamak durumundasınız. Bu güç odaklarının açıklanmasını bekliyoruz. Bu beklenti tüm Arguvan Halkının hakkıdır.


SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56