MEHMET KIZILDAŞ: SEÇİMLERİ EN AZ İKİ KAT OY FARKI İLE ALACAĞIZ

Mehmet Kızıldaş Malatya'daki Arguvan derneklerini ziyaret etti.

MEHMET KIZILDAŞ: SEÇİMLERİ EN AZ İKİ KAT OY FARKI İLE ALACAĞIZ
Mehmet Kızıldaş Malatya’daki Arguvan derneklerini ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Arguvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Kızıldaş Arguvan ve köylerinde yürütülen ziyaret ve toplantılardan sonra bu hafta sonu Malatya'daki Arguvanlılarla buluştu.

Malatya'daki Arguvan köy dernekleri ile yapılan hafta sonu toplantıları, Akören köyü Derneği, Atmalılar Derneği ve Yukarı Sülmenliler Derneğinde ayrı ayrı yapıldı. Her üç dernekte de seçim çalışmalarını anlatarak seçimleri en az iki kat oy farkı ile alacaklarını söyledi.

Kızıldaş, "amacımız en yüksek oyla Arguvanlıları Malatya'da temsil ederek Arguvanlıların başlarını hep yukarıda tutmaktır” dedi.

Kızıldaş projelerinden de bahsederek "Arguvan'ı yaşanabilir, çağdaş tertemiz bir kültür kenti haline getireceğiz "diyerek gösterilen ilgiden dolayı dernek yöneticilerine ve tüm Arguvanlılara teşekkür etti.

Haber Kaynağı ve Fotoğraflar: Serdar Karakuş
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
hıdır lüle
hıdır lüle - 10 yıl Önce

anlamadığım tek bir şey var kızıltaşın tutarsız beyanatları istanbulda bir kaç tane dernek başkanlarının desteğini aldım deyip arguvan da üyelerin üstüne kumpas kurarak oy kullanma kabinlerine girip kata kulleyle seçim kazanıp sonra biz temayül yoklaması yaptık demekle sim alınmıyor umarım arguvan halkı demokratik olmayan oağ dışı uygulamalarınıza sandıkta size cvp vereceklerdir

NAZEY TEYZE
NAZEY TEYZE - 10 yıl Önce

DERNEKLER MİSYONUNU TAMAMLAMADI MI *

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56