ŞOTİK MAHALLESİNİN TELEFON ARIZALARI GİDERİLMİYOR

Arguvan genelinde yıllardır sorun olan sağlıksız altyapılar nedeniyle vatandaş birçok hizmeti yeterli şekilde alamıyor.

ŞOTİK MAHALLESİNİN TELEFON ARIZALARI GİDERİLMİYOR
Arguvan genelinde yıllardır sorun olan sağlıksız altyapılar nedeniyle vatandaş birçok hizmeti yeterli şekilde alamıyor. Bu hizmetleri alamayan vatandaşlar yaptıkları başvurulara rağmen sorunlar kalıcı olarak çözülmüyor.

Bu hizmetlerden biriside yıllardır sorun olan telefon hizmeti, Hüseyin Çıplak Şotikte çalışmayan telefon ile ilgili yaptığı başvuru sonrasında hizmetin Genel Arıza nedeniyle 17.04.2017 -30.06.2017 tarihleri arasında hizmet verilemeyeceği belirtildi.

Hüseyin Çıpak'ın gönderdiği bilgi
Arguvan ilçesi Şotik mahallesinde bir çok evin telefonları arızalı olduğundan dolayı çalışmamaktadır. Arıza kayıt müracaatlarına rağmen bir çözüm sağlanmamış. Ne de arıza giderilmiştir. ASIL KOMİK OLAN İSE- ONLİNE ARIZA KAYIT VERİLDİĞİNDE EKRANDA KARŞINIZA ÇIKAN EKRAN GEREKÇESİ - (GENEL ARIZA NEDENİYLE 17.04.2017 -30.06.2017 TARİHLERİ ARASINDA İLGİLİ TELEFON NUMARASINA AİT BÖLGEDE HİZMET VERİLMİYECEKTİR).. 21 inci yüzyılda yaşamamıza rağmen. Bir telefon arızasını 3 aydan önce giderilmiyormuş. Malatya Türk Telekom yetkililerin bir an önce duyarlı davranıp Bir köyün mağduriyetini çözmelerini arzu ediyorum....
Hüseyin Çıplak.
 
 
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 06:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56