ULAŞ ÇOPUR ARGUVAN CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Arguvan Belediyesinde 25.11.2017 Cumartesi günü düzenlenen, delegelerinde davet edildiği Ulaş Çopur’un ilçe başkanlığına adaylık açıklamasında yaptığı konuşmada YSK teslim edilen listede 4 mahalleye sonradan yapılan ekleme konusunda da açıklama yaptı, bahse konu olan 4 mahallemizde delege artımı ise Genel Merkezin yapmış olduğu düzenleme ile gerçekleştiğini belirtti.

ULAŞ ÇOPUR ARGUVAN CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Arguvan Belediyesinde 25.11.2017 Cumartesi günü düzenlenen, delegelerinde davet edildiği Ulaş Çopur’un ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı. 

Bahse konu olan 4 mahallemizde delege artımı ise Genel Merkezin yapmış olduğu düzenleme ile gerçekleşti. 

İlçe kongresininde 29 Kasım Çarşamba günü  saat:10.00’da Belediye Toplantı Salonunda yapılacağı

Arguvan Belediyesinde 25.11.2017 Cumartesi günü düzenlenen, delegelerinde davet edildiği Ulaş Çopur’un ilçe başkanlığına adaylık açıklamasında yaptığı konuşmada YSK teslim edilen listede 4 mahalleye sonradan yapılan ekleme konusunda da açıklama yaptı, bahse konu olan 4 mahallemizde delege artımı ise Genel Merkezin yapmış olduğu düzenleme ile gerçekleşti. Herhangi bir usulsüz uygulama yapılmamıştır denildi.
 
Arguvan Belediyesi Toplantı Salonunda düzenlenen kahvaltı’da Cumhuriyet Halk Partisi Arguvan İlçe Başkanlığı 29 Kasım Çarşamba günü yapılacak olan İlçe kongresi öncesinde mevcut olan CHP ilçe başkanı Ulaş Çopur yeniden aday olacağını açıkladı.

Arguvan CHP İlçe başkanı Ulaş Çopur yaptığı açıklımada 28 Kasım 2015’de ilçe kongresi ile aldığım İlçe Başkanlığı görevimi bugüne kadar layıkıyla yürütmeye çalıştım. Siyaset bana ne verecek düşüncesiyle değil, ben topluma ne vereceğim düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürdük. 2 yıl içerisinde partimizi bir adım ileriye taşımak için çalıştık. Ayrıştırıcı değil birleştirici olduk. ilçe başkanlığı görevimi siz partilerimizin desteğiyle yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte devam kararı aldık.” dedi.

Çopur “ bazı kişiler Bugünlerde sosyal medya üzerinden karalama kampanyası başlatanlara. Benim onlara Cevabım ben ve yönetimim ve delegelerimizi seçerken, üye sayımızın yüksek olduğu bölgelerde sandık kurup seçim yaptık. Üye sayımızın az olduğu bölgelerde ise partimizin etkinliklerine katılan, her türlü desteği sunan, fedakârlıkta bulunan üyelerimizi delege olarak belirledik. Üyelerimizin olmadığı yerde ise yine aynı düşünce ile delege ataması yaptık. Bahse konu olan 4 mahallemizde delege artımı ise Genel Merkezin yapmış olduğu düzenleme ile gerçekleşti. Herhangi bir usulsüz uygulama yapılmamıştır.
Çopur Partimize küsenleri barıştırmak gibi bir söylem var; sevgili partililerimiz bana küse bilirsiniz, kırılabilirsiniz, ancak partimize küsemezsiniz, sırtınızı dönemezsiniz. Bu hiçbir 
partiliye yakışmaz. Bu anlayış ile hareket edeni partili göremeyiz
Ayrıca 29 Kasım Çarşamba günü  saat:10.00’da Belediye
Toplantı Salonunda yapılacak İlçe Kongresine “ gelecek olan değerli Cumhuriyet Halk Partisine gönül vermiş Cumhuriyetçi, Atatürkçü, Laik ve demokrat yol arkadaşlarıma teşekkür eder, aday olan arkadaşımıza başarılar dilerim dedi.

Kaynak: Ramazan Taştaş

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2017, 19:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56