VELİ AĞBABA VE HÜSEYİN TAŞTAN ARGUVAN VAKFINI ZİYARET ETTİLER

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Öğüt ve Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan, Arguvan Vakfını ziyaret ederek Vakıf Yönetim Kurulu, Dernek Başkanları ve diğer Arguvanlı katılımcılarla sohbet toplantısı yaptılar.

VELİ AĞBABA VE HÜSEYİN TAŞTAN ARGUVAN VAKFINI ZİYARET ETTİLER
CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Öğüt ve Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan 19.01.2012 Perşembe günü akşamı Arguvan Vakfını ziyaret ederek Vakıf Yönetim Kurulu, Dernek Başkanları ve diğer Arguvanlı katılımcılarla sohbet toplantısı yaptılar.
Toplantıda Vakıf Başkanı Mehmet Kızıldaş yaptığı konuşmada Milletvekili Veli Ağbaba’nın  gerek yöremizde, gerekse diğer bölgelerde kitlesel eylemlerde ve ziyaretlerde sürekli halkla beraber olmasından duyulan memnuniyeti dile getirip, Arguvan Vakfında kendilerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Öğüt yaptığı konuşmada, şimdiye kadar Arguvan Vakfını ziyaret etmediğini, bunun bir eksiklik olduğunu , bundan sonra daha çok bizlerle beraber olacağını belirttikten sonra Veli Ağbabanın yaptığı başarılı çalışmalardan bahsetti.
Daha sonra söz alan Milletvekili Veli Ağbaba, seçim döneminde gösterdikleri destekten dolayı Arguvanlılara teşekkür etti. Arguvanlıların gerçekleştirdikleri Türkü Festivali ile çok önemli bir iş yaptıklarını ve bu festivalin yörenin tanıtılmasında önemli fırsat yarattığını belirtti.
Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan, Arguvan Vakfının kendi evi gibi olduğunu, burada Milletvekilleri ile beraber olmaktan memnuniyet duyduğunu, Veli Ağbabanın Malatya’daki başarılı çalışmalarından bahsederek, yöremizin sorunlarını dile getirirken gösterdiği ilgiye teşekkür etti ve desteklerinin devam etmesini istediklerini belirtti.
 Kaynak: Arguvan Vakfı web sitesi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56