ATAŞEHİR AJANS TOPLU SMS HİZMETİNDE ÇÖZÜM ORTAĞI OLUYOR

Ataşehir Ajans verdiği hizmetlere günümüzün önemli ve hızlı iletişim araçlarında olan TOPLU SMS hizmetini de ekledi. Ataşehir Ajans hemşehrilerimiz Kanber YILDIRIM ve Oktay EROĞLU yönetiminde hizmetlerini sürdürüyor.

ATAŞEHİR AJANS TOPLU SMS HİZMETİNDE ÇÖZÜM ORTAĞI OLUYOR
Arguvan kurumlarında ki emekleri ve Arguvan kültürüne hizmetleri ile tanınan hemşehrilerimiz Kanber YILDIRIM ve Oktay EROĞLU yönetimindeki Ataşehir Ajans hizmetlerini sürdürüyor. 
 
Yerel Gazete, reklamcılık ve tanıtım sektöründe 2004'ten beri faaliyet gösteren firma Gazete Ataşehir yayınını da başarılı bir şekilde sürdürmektedir.
 
Ataşehir Ajans  verdiği hizmetlere günümüzün önemli ve hızlı iletişim araçlarında olan TOPLU SMS hizmetini de ekledi.
 
Bu konuda Ataşehir Ajans tarafından yapılan açıklamada teknolojinin büyük bir hızla geliştiği, rekabetin arttığı bu süreçte reklamlarında öneminin arttığı vurgulanıp Ataşehir Ajans olarak bu konuda çözüm ortağı olmak amacıyla çalışma başlattıklarını hızlı, güvenli, toplu SMS için yüksek ücretlerin ödendiği bu ücretleri ödemeye gerek kalmadan TOPLU SMS işlemlerinin çok kolay bir şekilde yapabileceği belirtildi.
 
Açıklamada TOPLU SMS konusunda kampanya başlatıldığı 10.000 SMS + Gazete Ataşehir'de reklam yayınlamanın Sadece 250 TL+KDV ile yapılabileceği belirtildi.

TOPLU SMS-GAZETE İLANI VE ATAŞEHİR AJANSIN HİZMETLERİ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİYİ TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Tel:0.216.5720575
Tel: 0.216.5743122
Fax:0.216.5743123

Karslı Ahmet Cad.Aydın Sok. No:2 Büro 7 Erengazi İş Merkezi
İçerenköy/Ataşehir/İSTANBUL

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56