ATMALI GENÇLER 19 TEMMUZDA PİKNİK ETKİNLİĞİ DÜZENLİYOR

Atmalı Gençler piknik etkinliği organize ediyor. Pikniğe kadınların katılımının önemli olduğu ve pikniğin amaçlarından en önemlisinin kadına verilen önemi vurgulamak olduğu ifade edildi.

ATMALI GENÇLER 19 TEMMUZDA PİKNİK ETKİNLİĞİ DÜZENLİYOR
Atmalı Gençler piknik etkinliği organize ediyor. İlki 2014 yılında düzenlenen piknik  etkinliğine yoğun katılım olması nedeniyle gençler 19 Temmuz 2015 Tarihinde ikincisini düzenleme kararı aldılar.

19 Temmuz 2015 Pazar günü Çobandere (Şotik Köyü) Mahallesi Aşağı Konak mevkiin de düzenlenecek pikniğe katılanlar kendi yiyecek içeceklerini getirecekler, ayrıca yemek ikramı olmayacak.

Yöresel müziklerin seslendirileceği piknik etkinliğinde kendi enstrümanı ile programa katılmak isteyenlere imkân tanınacağı, pikniğe kadınların katılımının önemli olduğu amaçlarından en önemlisinin kadına verilen önemi vurgulamak olduğu ifade edildi.

Atmalı gençler pikniğin hiç bir kurum ve siyasi partiyle alakalı olmadığı  sadece yörede yaşayan bireyler tarafından organize edildiğinin altı çizildi.

Araçları olmayanlar için mahallelere (Köylere) araç gönderilmesi planlandığı belirtildi.

Kaynak: Ali Haydar Kaya

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
MÜSLÜM altun
MÜSLÜM altun - 8 yıl Önce

Emegi gecen onur ve gurulumuz olan bu güzel atma asiretini bu güzel gününü candan kutlar kardeslik. Ve dosluk icinde geçmesini dileri

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56