BİR İMZADA SEN VER- BİZİMDE TELEFONLARIMIZ ÇALIŞSIN

Şotik Mahallesi, Eşkınlı, Kızıltaş, İncesu, Çadırlı, Çamaşırpınarı, Çemikan, Kurugöl, Urumharabası, Terpınar, Körü, Küllükler ve Boztepe Mevkilerinde cep telefonlarının hat çekmeme sorunu vardır.

BİR İMZADA SEN VER- BİZİMDE TELEFONLARIMIZ ÇALIŞSIN
"İleşitim ve Haberleşme hakkımızı istiyoruz. Pttcell Turkcell Vodafone Genel Müdürlüğüne"
 
Malatya ili Arguvan ilçesi Şotik Mahallesi, Eşkınlı, Kızıltaş, İncesu, Çadırlı, Çamaşırpınarı, Çemikan, Kurugöl, Urumharabası, Terpınar, Körü, Küllükler ve Boztepe Mevkilerinde cep telefonlarının hat çekmeme sorunu vardır. Şotik Mahallesi Vatandaşları olarak biz burada ikamet edenler olarak yakınlarımızla irtibat sağlamakta güçlük çekiyoruz. Şotik Mahallesi, Mahalle tüzel olarak yazıyoruz. (350 ve üzeri abone mevcut). Mahallemizde hiç bir şirketin cep telefonları çekmiyor. Eğer talebimize cevap gelmezse Pttcell Turkcell ve Vodafone numaralarımızı kapatacağız. Kapsama alanı dışında olan yerler. Şotik Mahallesi, Eşkınlı, Kızıltaş, İncesu, Çadırlı, Çamaşırpınarı, Çemikan, Kurugöl, Urumharabası, Aktaş, Terpınar, Koru, Küllükler ve Boztepe. Ayrıca çevremizdeki başka Mahallerde de aynı sorunu yaşanmaktadır.

NOT: Bu mahallede yukarıda isimlerini yazdığımız mevkilerde birine uygun bir yerde iletişim istasyonu  (verici) Kurulursa burada kapsama alanı sıkıntısı gidecektir. Bilgilerinize arz eder. Gereğinin yapılmasını talep ederiz.

Aşağıdaki link'i tıklayarak kampanyaya destek verebilirsiniz.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10213328084937548&id=1260867938


Kaynak: Halit Seyfi Yücel

 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 22:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56