GAZETECİ VAHAP GÜNER'İN KIZI DÜNYA EVİNE GİRDİ

Malatya’da uzun yıllardır Gazetecilik yapan, Malatya Gazeteciler Cemiyeti yöneticisi ve TSYD Malatya İl Temsilcisi Arguvanlı hemşehrimiz  Vahap Güner’in kızı Şehir Plancısı (Mimar) Gonca Güner, Kahraman Özpınar ile dünya evine girdi.

GAZETECİ VAHAP GÜNER'İN KIZI DÜNYA EVİNE GİRDİ
Malatya’da uzun yıllardır Gazetecilik yapan, Malatya Gazeteciler Cemiyeti yöneticisi ve TSYD Malatya İl Temsilcisi Arguvanlı hemşehrimiz  Vahap Güner’in kızı Şehir Plancısı (Mimar) Gonca Güner, Adana TSYD Spor Tesislerinde (Komşu) restoran da düzenlenen düğün töreni ile Kozan Belediyesi Şehir Plancısı Kahraman Özpınar ile dünya evine girdi. Genç çiftlerin nikahını Adana Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan kıydı.

Genç çiftlerin nikahını Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan kıydı, nikah şahitliklerinide Yüreğir Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Kağan Bozdemir ve Regaip Uçar yaptı.

Düğünde damat Kahraman Özpınar, arkadaşlarıyla birlikte kurdukları “Kazı kazan” müzik topluluğunun bateristi olarak verdiği konser de arkadaşlarını ve davetlileri coşturan bir konser verdi. Damat Kahraman Özpınar’ın yakın arkadaşlarından oluşan müzik gurubu Rock eserlerini sunarken, gurubun aynı zamanda bateristi olan damat Özpınar’ın verdiği resital büyük alkış alırken, düğüne katılanları coşturdu.


Kaynak: Flaşhabermalatya.com

//www.flashabermalatya.com/inx/haber-40592-Adana_da_Muhte%C5%9Fem_D%C3%BC%C4%9F%C3%BCn.html
 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2016, 14:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56