İBRAHİM ALTUN VE AYSEL ERCAN’IN DÜET ALBÜMÜ ÇITKI

Arguvanlı Hemşehrilerimiz İbrahim Altun ve Aysel Ercan’ın Arguvan’a Nasıl Gideyim/ Yüreğime Dert Oldu İsimli Albüm isimli albüm çıktı.

İBRAHİM ALTUN VE AYSEL ERCAN’IN DÜET ALBÜMÜ ÇITKI
Arguvanlı Hemşehrilerimiz İbrahim Altun ve Aysel Ercan’ın merakla beklenen Arguvan’a Nasıl Gideyim/ Yüreğime Dert Oldu İsimli Albüm çıktı.
 

İbrahim Altun’un Albüm ile ilgili yaptığı açıklama
Çok kıymetli dinleyenlerimiz sevenlerimiz ve dostlarımız sevgiyle beklenen, emek ve sevgi dolu, birbirinden güzel ve yeni 12 eserin okunduğu IBRAHIM ALTUN AYSEL ERCAN Arguvan'a Nasıl Gideyim / Yüreğime Dert Olur isimli ALBÜMÜ ÇIKTIIII ve dağıtım başladı. Elimizden gelenin en iyisini sizler için yazmaya, okumaya ve söylemeye çalıştık. Bundan sonrasında takdir sizin. Umuyor ve diliyoruz ki keyifle dinleyeceğiniz her bir türkü ve uzun hava da kendinizi bulacağınız unutmayacağınız bir albüm olur. Kendi stüdyolarımızda çalışmalarını yürüttüğümüz emek dolu bu albümümüzde emeği geçen değerli yapımcım Ruhi Birkalır a Mix mastering de Mustafa Öztürk Hocama, klip çekimlerinde emeği geçen yönetmenimiz değerli Kirvem Recep Bağdat'a çekimlerde bizleri ağırlayan misafir eden Sevgili Ersoy Eren abime Altun Prodüksiyon ailesine emektarım anneme çok teşekkür eder saygılarımı sunarım Korsana Hayır deyip lütfen 1 adet CD almayı unutmayınız.

ALBÜM CD SATIŞ YERLERİ:
Malatya merkez için İbrahim Altun müzik merkezi ve Emeksiz Caddesi'nde Kervan Kasetçilik
Arguvan'da ilçe merkezde ulaşabilirsiniz
İl dışındaki dostlar ve dinleyenler için Kargo mevcuttur
Almanya'da Ibrahim Ercandan ulaşabilirsiniz
Yapımcımız ile ortak kararımızdan ötürü, dijital platformlara ileri haftalarda atılacaktır )

www.arguvanhaber.com

 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 20:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56