MALATYA'DA ANAYASA KONFERANSLARI DÜZENLENECEK

Atatürkçü Düşünce Derneği ile Eğitim İş Malatya Şubeleri tarafından ünlü isimlerinde katılacağı 3 adet Anayasa değişikliği ile ilgili bilgilendirme konferansı düzenliyor.

MALATYA'DA ANAYASA KONFERANSLARI DÜZENLENECEK
Eğitim İş ve ADD Malatya Şubesi
Malatya’da Anayasa konferansları düzenliyor

Atatürkçü Düşünce Derneği ile Eğitim İş Malatya Şubeleri tarafından ünlü isimlerinde katılacağı 3 adet Anayasa değişikliği ile ilgili bilgilendirme konferansı düzenliyor. Konferanslarda Prof.Dr. Yalçın Karatepe, Yavuz Selim Demirağ, Doç.Dr. Ümit Kocasakal, Prof.Dr. Metin Feyzioğlu ve Levent Gültekin gibi isimler Anayasa referandumunu değerlendirecek konuşmalar yapacak.

Atatürkçü Düşünce Derneği Malatya Şube Başkanı Yunus Millioğulları ve Eğitim İş Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kara Malatya Gazeteciler Cemiyetinde basın toplantısı yaparak düzenlenecek 3 ayrı konferans için bilgi verdiler.  Millioğulları ve Kara açıklamalarında “ilk konferansımız 19 Mart Pazar günü saat 13.00’de Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Belediye konferans salonunda yapılacak ve  bu konferansta Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi eski Dekanı hemşerimiz Prof.Dr. Yalçın Karatepe ve Yeniçağ Gazetesi Yazarı Yavuz Selim Demirağ katılacak olup Anayasa tartışmalarını değerlendireceklerdir” dediler.

ÜMİT KOCASAKAL DA 25 MART’TA KONUŞACAK
ADD ve Eğitim İş tarafından düzenlenecek ikinci konferansın tarihi ise 25 Mart 2017 Cumartesi olarak açıklandı. Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Belediye Konferans salonunda saat 13.00’de gerçekleşecek konferansta İstanbul Barosu önceki başkanı Doç.Dr. Ümit Kocasakal “Yol ayrımındaki Türkiye neye evet, neye hayır” konusunda konuşacak.

METİN FEYZİOĞLU 1 NİSAN’DA GELİYOR
Atatürkçü Düşünce Derneği Malatya Şube Başkanı Yunus Millioğulları ve Eğitim İş Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kara üçüncü konferansın konuğunun ise Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof.Dr. Metin Feyzioğlu ve Gazewteci-Yazar Levet Gültekin olduğunu açıklayarak “1 Nisan 2017 Pazar günü saat 13.00’de Melekoğulları Düğün Salonunda gerçekleşecek “Anayasa değişikliğini tartışıyoruz” konulu konferansta Prof.Dr. Metin Feyzioğlu ve Gazeteci Levent Gültekin konuşacaklarıdır” diye konuştular.

Atatürkçü Düşünce Derneği Malatya Şube Başkanı Yunus Millioğulları ve Eğitim İş Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kara açıklamalarında “Malatya’nın önemli iki demokratik kitle örgütü olarak yapılacak olan referandumda halkımızın neye evet, neye hayır diyecekleri konusunda bilgilenmesi ve özgür iradeleri ile sandığa giderek gelecekleri ile ilgili sağlıklı karar vermeleri konusunda üzerimize düşen görevi yerine getireceğimizi düşünüyor saygılar sunuyoruz” diye belirterek tüm vatandaşları konferansları izlemeye davet ettiler.


Yunus MİLLİOĞULLARI                                                                                Hüseyin KARA
ADD Malatya Şube Başkanı                                                                       Eğitim İş Malatya Şube Başkanı
 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 06:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56