SUNEL BAYAN KUAFÖRÜ HİZMETE GİRDİ

İşletmeciliğini Arguvanlı Hemşehrimiz Sunel Adıgüzel tarafından yapılan Sunel Bayan Kuaför Salonu İstanbul Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi Birgül Sokak ta hizmete girdi. Kuaför Salonunda tecrübeli kalfa ve usta bayan personellerin alınacağı, önceliğin Hemşehrilerimize verileceği belirtildi.

SUNEL BAYAN KUAFÖRÜ HİZMETE GİRDİ
İşletmeciliğini Arguvanlı Hemşehrimiz Sunel Adıgüzel tarafından yapılan Sunel Bayan Kuaför Salonu İstanbul Halkalı'da hizmete girdi.
Arguvanlı Hemşehrimiz Sunel Adıgüzel yaptığı açıklamada bu meslekte bir süredir çalıştığını, Kariyer Eğitim merkezinden eğitim aldığını, daha sonra Kalfalık, Ustalık ve Usta öğreticilik belgelerini alarak bir süre farklı yerlerde çalışıp bu konuda profesyonelleştiğini, ekonomik durgunluk ortamına rağmen kendi işyerini açma kararını aldığını amacının müşterilerine daha iyi ve kaliteli bir hizmet vermek olduğunu belirtti.
Sunel Adıgüzel   Halkalı'da  açtığı Kuaför Salonuna tecrübeli kalfa ve yardımcı personellerin alınacağını belirtip, başvurular olduğunda değerlendirileceğini, önceliğin Hemşehrilerimize verileceğini belirtti.
SUNEL BAYAN KUAFÖRÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Tel:   0.212.2422155 Cep Tel: 0.538.9299828 
Adres: İstanbul Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi Birgül Sokak 3/B Küçükçekmece-İstanbul 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56