EMİNE EREN 21 GÜN SONRA YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTI HASTANEDE TEDAVİ DEVAM EDİYOR

Emine Eren 21 günlük yoğun bakımda verdiği mücadeleyi kazandı.Aynı hastanenin yataklı servisinde tedavi görüyor.

EMİNE EREN 21 GÜN SONRA YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTI HASTANEDE TEDAVİ DEVAM EDİYOR
Ersoy Eren\'in eşi Emine Eren, 08.02.2010 Pazartesi günü (hemorajik pankreatit) teşhisiyle İstanbul Bahçelievler  Medical Park hastanesinin yoğun bakımında tedavi görüyordu. Emine Eren 21 günlük yoğun bakımında verdiği yaşam mücadelesini kazandı aynı hastanenin yataklı servisinde tedavi görmek üzere 01.03.2010 tarihinde saat 15:00\'de yoğun bakımdan çıkartıldı.

Yoğun bakımda çok zor ve sıkıntılı bir tedavi süreci yaşayarak hayata tekrar dönen Emine Eren\'in tedavisi hastanede bir süre daha devam edecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Muharrem Özdemir
Muharrem Özdemir - 14 yıl Önce

Köylümüz ve Aynı zamanda Dernek Başkanı sayın Ersoy Erenin Biricik eşi Sevgili Emine Erene büyük geçmiş olsun der acil şifalar dilerim.

ERHAN YILMAZ
ERHAN YILMAZ - 14 yıl Önce

Emine EREN Kardeşimin rahatsızlanmasına inanılmaz derecede üzülüyor ama yüreğimden gelen bir sesi hep dinliyor ve onun bu savaşı mutlaka kazanacağını hissediyordum. Yüreğimin sesi beni bunda da yanıltmadı. Ne kadar çok mutluyum bunu ancak ben bilirim ama tarif edemem. Erler Evliyalar hep yanında olsun. Ulu Tanrı\'m da onların yüzü suyu hürmetine Sevgili Kardeşim Emine\'yi tüm sevenlerine bağışlasın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56