EMİNE EREN\'İN YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

Sitemiz Yöneticisi Ersoy Eren\'in eşi Emine Eren (hemorajik pankreatit) teşhisyle İstanbul Bahçelievler Medical Park hastanesinin yoğun bakımında tedavisi sürmektedir.

EMİNE EREN\'İN YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR
Sitemiz yöneticisi Ersoy Eren\'in eşi Emine Eren, geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucunda 08.02.2010 Pazartesi günü ameliyat edilmiş olup , halen  (hemorajik pankreatit) teşhisiyle İstanbul Bahçelievler  Medical Park hastanesinin yoğun bakımında tedavisi sürmektedir.

Arguvan ile ilgili her türlü etkinlikte eşi Ersoy Eren\'i yanlız bırakmayan, onun en büyük destekçisi, yardımcısı...Emine Eren\'e geçmiş olsun dileklerimizi yolluyor, bir an önce iyileserek aramıza döneceği  günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

www.arguvanhaber.gönüllü muhabirleri.

Bu yazı Ersoy  eren\'in bilgisi dışında yayınlanmıştır. Kendisi eşinin tedavisi ile meşgul olup yoğunluğundan dolayı şu anda bu hizmete katkı sunamamaktadır.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ersin Yıldırım.
Ersin Yıldırım. - 14 yıl Önce

Başkanımız Ersoy Eren \'in eşi Emine Eren hanımefendiye acil şifalar diliyorum.Ersoy\'cuğum büyük geçmiş olsun.Sevgilerimle.

Esen Doğan
Esen Doğan - 14 yıl Önce

Emine Eren e acil şifalar şifalar diliyorum.Dualarımız sizinle

HASAN ATALAN
HASAN ATALAN - 14 yıl Önce

hemşerimiz ersoy erenin eşinin rahatsızlığı hepimizi üzmüştür. ersoy beye geçmiş olsun dileklerimi canı gönülden dilerim.

leyla eren öksüz
leyla eren öksüz - 14 yıl Önce

allah sifalik versin cok cok gecmis olsun..

t.cilfaoglu
t.cilfaoglu - 14 yıl Önce

Yoneticimiz Ersoy Eren in Esi Emine Eren e acil sifalar diler en kisa surede eski sagligina kavusup aramiza donmesini dileriz.

BARIŞ KUTLUTÜRK
BARIŞ KUTLUTÜRK - 14 yıl Önce

Emine ablamıza acil şifalar diler bir an önce iyileşmesini temmeni ediyorum

ÜNAL TATAR
ÜNAL TATAR - 14 yıl Önce

Beklemek:neyi,niçin,nasıl... velhasıl zor iştir beklemek,bekletmek hayata dair birçok nedenle ömrümüzü yarısı beklemek ve bekletilmekle geçer,ama zaman hiç geçmekbilmez su gibi akıp giden saatler,günler ve hata yılların farkına varmayız çoğuzaman nasılı, nedeni olmadığını düşünmeden bir ömrün geçip gidişini taki:canımız,cananımız,cananlarımız birnefes girdabına girdiği vakit farkına varırız bir saniyeninbile asırlardan daha uzun ve daha zor olduğunu.Sonra beklemek düşer bize zamanın durup akmasını istemeyiz,umut dolu bir bekleyişle çünkü alınması gereken bir nefes vardır,varolmasını beklediğimiz candır nefesi alması gereken canandır beklemek bıkıp,usanmada, yıkılmadan canan ıile canyoldaş ile ortak yaşamda BİR NEFES almak bekleyiş bundandır.

Şahinder Güven Ercan
Şahinder Güven Ercan - 14 yıl Önce

Sevgili Emine\'ye, Ersoy\'a ve çocuklarına çok geçmiş olsun....O gülen gözlerini sevdiklerinden esirgemeyeceğini biliyor, acil şifalar diliyoruz...
Şahinder-Merdan Ercan

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56