ANKARA ARGUVAN DERNEĞİNİN MALATYA VE ARGUVAN ZİYARETİ

Ankara Arguvanlılar Derneği'nden Malatya ve Arguvan Ziyaretleri

ANKARA ARGUVAN DERNEĞİNİN MALATYA VE ARGUVAN ZİYARETİ
Ankara Arguvanlılar Derneği'nden Malatya ve Arguvan Ziyaretleri

Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim ve Danışma Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, 01 Temmuz 2014 Salı günü Malatya ve Arguvan'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Malatya Valiliği'ni ziyaret eden dernek heyeti Malatya Valisi Vasip Şahin'e teşekkür ziyaretinde bulundu ve plaket verdi.  Valilik ziyaretinde ayrıca İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim H. Kılıç ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Derviş Özbay ile de görüşüldü.

Daha sonra İnönü Üniversitesi'ne geçen heyet burada 4. Ulusal Arguvan Sempozyumu ve 6. Arguvan Türkü Günleri'ne vermiş olduğu desteklerden dolayı Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik'e plaket verdi ve sempozyum kitabı hediye etti. Heyet, İnönü Üniversitesi ziyareti kapsamında ayrıca Güzel Sanatlar Fak. Dekanı Prof. Dr. Turan Sağer, Dekan Yrd. Doç. Dr. Bülent Yılmaz, İletişim Fak. Dek. Prof. Dr. Selma Karatepe, Prof. Dr. Sezai Yılmaz, Doç.Dr. Banu Mustan Dönmez ve Yrd. Doç. Dr. Gazi Gülbaş'ı da ziyaret etti.

Günün devamında Arguvan'a geçen heyet, burada ilk olarak Arguvan Kaymakamı Zafer OKtay'a teşekkür ziyaretinde bulundu ve 4. Ulusal Arguvan Sempozyumu'na olan katkılarından dolayı plaket verdi. Daha sonra Arguvan Belediyesi'ne geçen heyet Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundui.

Günün sonuda Türkiyem TV'yi ziyaret eden heyet, burada Malatya ziyaretleri ve derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Heyette Dernek Başkanı Asım Aydoğdu, Yönetim Kurulu üyeleri Hüsnü Çamur ve Abbas Göksu ile Danışma Kurulu üyesi Hüseyin Doğan yer aldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56