ARAPGİR HACI BEKTAŞ KÜLTÜR DERNEĞİ

Arapgir Hacı Bektaş Kültür Derneği köy ve derneklerin dayanışmasıyla arsa temininden sonra kendi binasını yapılması konusunda çalışma başlatacak.

ARAPGİR HACI BEKTAŞ KÜLTÜR DERNEĞİ
Arapgir Hacı Bektaş Kültür Derneği başkanı Sadık BOZTEPE dernek için alınan arsanın parasını toplamak için toplantı düzenlendi. Nazar Oteli’nde yapılan toplantıya bazı köy dernek ve muhtarlar katıldı. Öncelikle köy muhtarlarının yapacağı destek gündeme geldi. Köy muhtarları köylerinin durumlarına göre katkı sunacaklarını konusunda söz verdiler. Dernek başkanları köylerin sunacağı katkılardan sonra gerekli çalışmayı yapacaklarına dair konular hakkında görüş alışverişi yapıldı.

 
Arapgir Hacı Bektaş Kültür Derneği köy ve derneklerin dayanışmasıyla arsa temininden sonra kendi binasını yapılması konusunda çalışma başlatacak. Örnek bir dayanışma sergileyen köy muhtarları ve köy dernekleri bu çabaları sosyal dayanışma açısında oldukça önemlidir. Bu konuda gönüllü destek sunmak isteyenler Arapgir Hacı Bektaş Kültür Derneği Başkanı Sadık BOZTEPE ile 0536 446 44 72 telefondan iletişim kurabilir…

 

RIZA PARLAK

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56