ARAŞTIRMA HASTANESİNDE HASTA YAKINLARINA KONUKEVİ

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi yanında yapımı tamamlanan Konukevi, hasta yakınlarına kapılarını açtı.

ARAŞTIRMA HASTANESİNDE HASTA YAKINLARINA KONUKEVİ
 Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi yanında yapımı tamamlanan MİAD Konukevi, hasta yakınlarına kapılarını açtı.

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi yanında Malatyalı İşadamları Derneği (MİAD),  Malatya Belediyesi ve İnönü Üniversitesi ile ortaklaşa inşa edilen MİAD Konukevi hasta yakınlarının konaklayabileceği modern standartlarda yapıldı.

          İnönü Üniversitesi, Malatya Belediyesi ve MİAD işbirliği ile yapılan MİAD Konukevi'nde, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde kalan hastaların yakınlarının düşük bir ücretle kalacakları kaydedildi.

Hastanenin Malatya’ya on kilometre uzaklıkta oluşu, hasta yakınlarını zor durumda bırakıyordu. Özellikle çevre illerden gelen hastaların yakınları, hastalarından uzaklaşmamak için hastane bahçesinde yatıyorlardı. Böyle bir ihtiyacı göz önünde bulunduran İnönü Üniversitesi, Malatya Belediyesi ve MİAD işbirliğine giderek, MİAD Konukevi'ni, hasta yakınlarının hizmetine sundu.
 
Sultan KILIÇ        

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56