ARGUVAN’A BİR İTAFİYE ARACINI VE BİR HASTANEYİ ÇOK GÖRMEYİN

Ramazan Taştaş Arguvan’ın iki önemli sorununu sürekli olarak gündemde tutulmasını ve çözüm bulunmasını istiyor bu amaçla yazdığı bir yazısı.

ARGUVAN’A BİR İTAFİYE ARACINI VE BİR HASTANEYİ ÇOK GÖRMEYİN
Ailesi ile birlikte Arguvan’da yaşayan aslen Adıyamanlı olan Ramazan Taştaş, Gönüllü olarak Arguvan ile ilgili haberleri çalışmaları ajanslara ve gazetelere gönderiyor. Yaptığı bazı haberler temsilcilik yaptığı Anadolu Ajansı aracılığı ile ulusal basında da yer alıyor. Bunları yaparken hiçbir karşılık beklemiyor Arguvan adına bunu severek yaptığını gönüllü olarak bu hizmeti sunmaya devam edeceğini belirtiyor.

Ramazan Taştaş Arguvan’ın iki önemli sorununu sürekli olarak gündemde tutulmasını ve çözüm bulunmasını istiyor bu amaçla yazdığı bir yazısı.ARGUVAN’A BİR İTAFİYE ARACINI VE BİR HASTANEYİ ÇOK GÖRMEYİN

Arguvan belediyesinin elinde 1985 model, sonradan itfaiye aracına dönüştürülmüş, aslında ancak sulama aracı bile olamayacak kapasitede bir itfaiye aracı var.

Malatya’nın en eski ilçelerinden olan Arguvan; Malatya\'ya kattığı değerleri ve Türkiye\'nin dışına taşmış bir üne sahip tanınan bir ilçedir Arguvan.Türküleri ve kültürü ile haklı bir üne sahip buna rağmen, bazı imkânlardan yoksun sesini duyuramıyor sorunları çözülmüyor.

Arguvan 1954\'ten itibaren ilçe oldu buna rağmen az yataklıda olsa bir hastanesi yok, yangınlara müdahale edecek donanımlı itfaiye aracı yok ilçenin kalkınmasına katkı sağlayacak sanayisi fabrikası da yok.

Biz sizden ekmek, aş istemiyoruz, çok sayıdaki yaşlılara gerektiğinde uzaklara götürülmeden yollarda çile çekmeden tedavilerinin yapılacağı 10 yataklı bir hastane ve yangınlara müdahale edilecek bir itfaiye aracı istiyoruz.

İş adamları ve Malatya Milletvekillerine bu sorunu çözme noktasında gayret göstermelerini bekliyoruz.  SEÇİM ZAMANINDA ÖZ İLÇE DAHA SONRADA ÜVEY İLÇE GİBİ GÖRÜLEN ARGUVAN’IN SORUNLARINA MİLLETVEKİLLERİNDEN Çözüm bekliyoruz.

SİTEMİMDİR BENDEN DOĞUP GİDEN OĞLUMA, KIZIMA GELİNİME, TORUNUMA, İŞ ADAMIMA, MİLLETVEKİLLERİME, BÜROKRATIMA

ARGUVAN SENDEN AŞ, EKMEK İSTEMİYOR
SEVGİ, SAYGI BİRAZDA YATIRIM…

DOĞDUĞUNUZ YERE DOYDUĞUNUZ YERDEN NİYE HOR BAKIYOSUNUZ?

SİZİ BEN ARGUVAN EMZİRMEDİMMİ SİZE NİNNİ SÖYLEMEDİM Mİ SAZINIZA SÖZ, GÖNLÜNÜZE IŞIK OLMADIM MI?

SİTEMİM VAR OĞLUMA, KIZIMA, GELİNİME, TORUNUMA, İŞ ADAMIMA, BÜROKRATIMA GİDEN NEDEN GERİ DÖNMÜYOR?


TALEBİM DİR 10 YATAKLI HASTAHANE VE 1 İTFAİYE ARACI. (çokta değildir bunlar...)

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Rıza Parlak
Rıza Parlak - 14 yıl Önce

Sevgili Ramazan Arguvan yöresine ait haberlerle Arguvanın tanıtımına katkılarını esirgememiştir.Başarıların devamını diliyoruz

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56