ARGUVANIN SORUNLARI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINA ANLATILDI

Arguvan Belediye Başkanı ilçenin sorunlarını Büyükşehir Belediye Başkanına anlattı.

ARGUVANIN SORUNLARI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINA ANLATILDI
Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret etti. Başkan Kızıldaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır’a ilçenin sorunlarını anlattı

Ziyarette Arguvan’ın sorunlarına çözüm bulunması gerektiğini ifade eden Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, “Arguvan’daki heyelan sorunları ile ilgili incelemeye başlayacak ekiplerin bir an önce işe koyulmaları gerektiğini belirtti. 
Kızıldaş, bazı mahallelerin su sıkıntısını  asfalt yol sorununu, gündeme getirip grup yollarındaki çalışmalarının henüz başlamadığını, bu mevsimde gurbetçi olarak Arguvan’a gelen vatandaşlardan stabilize yol ile ilgili çok şikayet aldıklarını belirtti.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, ziyaretinden dolayı Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’a teşekkür etti. Başkan Çakır, “Böylesi ziyaretlerimizin hizmet sunmak noktasında faydalı olacağı inancı içerisindeyim. Karşılıklı görüş alışverişi yapıldığında sorunların çözülmesi için gereken çalışmalar yapılacaktır” diye konuştu.

Başkan Çakır, bazı mahallelerin su sorunlarının çözülmesi için MASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir ile ve Arguvan’daki yol sorunlarının neden giderilmediğini ise Yol ve Ulaşım Dairesi Başkanı Mehmet Mert’ten bilgi alarak, mevcut sorunların giderilmesini istedi.

Basından

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56