ATMALILAR DERNEĞİ KEMAL BÜLBÜL'Ü ADIYAMAN'DA ZİYARET ETTİ

Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu Arguvanlı hemşehrimiz Adıyaman HDP ikinci sırada milletvekili adayı Kemal Bülbül'ü ziyaret etti.

ATMALILAR DERNEĞİ KEMAL BÜLBÜL'Ü ADIYAMAN'DA ZİYARET ETTİ
Malatya Arguvan Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu Arguvanlı hemşehrimiz Adıyaman HDP ikinci sırada miletvekil adayı Kemal Bülbül'ü ziyaret etti.

Adıyamanda HDP ikinci sırada miletvekil adayı Kemal Bülbül'ü Adıyaman seçim bürosunda ziyaret eden Atmalılar dernek yönetimi Kemal Bülbül'e başarı dileklerini sundular.

Atmalılar Dernek Başkanı Mehmet Ali Başıböyük yönetim kurulundan Halit Seyfi Yücel, Ali Bayar ve Rıza Parlak'ın Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Kemal Bülbül "Kazanmak için yoğun çalıştıkların emeklerini boşa çıkmayacağından umutlu olduğunu barışa bugün daha fazla ihtiyaç olduğunu" belirtti. 

Malatya Atmalılar Derneğinin ziyaretini anlamlı ve samimi bulan Kemal Bülbül dernek yönetimine bu anlamda teşekkür etti. Atmalılar Dernek Başkanı Mehmet Ali Başıböyük "Atmalılar derneği olarak bizlern kendi insanlarımıza sahip çıkması bu konuda maddi manevi destek sunmaktan onur duyarız" dedi.

                                                                                 

RIZA PARLAK

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56