ATMANİ VAKFI BAŞKANI KEMAL DÜZOVA’NIN MALATYA ZİYARETİ

İstanbul da kurulan Atmani Vakfı (Eğitim Kültür Çevre Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı) vakfın tanıtımı için çeşitli illere gezi düzenleme kararı alındı. Vakıf Başkanı ilk geziyi memleketi Malatya'ya yaptı.

ATMANİ VAKFI BAŞKANI KEMAL DÜZOVA’NIN MALATYA ZİYARETİ
İstanbul da kurulan Atmani Vakfı (Eğitim Kültür Çevre Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı) vakfın tanıtımı için çeşitli illere gezi düzenleme kararı alındı. Vakıf Başkanı Kemal Düzova ilk geziyi memleketi Malatya'ya yaptı.
 
Arguvan’da Atma Mahalle muhtarları ile görüşen ve sorunlarını dinleyen Kemal Düzova daha sonra Muhtarlara vakfın rozetini taktı. Arguvan’da ve Malatya genelinde çeşitli ziyaretlerde yapan Kemal Düzova Malatya Akçadağ Dedeyazı Mahallesinde Dedeyazı Köy Derneği ve duyarlı vatandaşlar ve iş insanı Veli Aytop’un büyük katkıları ile yapılan DEDEYAZI KÜLTÜR MERKEZİ VE CEMEVİ açılışına katıldı.
 
Cem evi açılışında Gaziantep ve Kahramanmaraş'tan gelen Atmalılarla bir araya gelen Kemal Düzova burada Atmani Vakfı rozetini vakfın üyelerine taktı ve vakfın dayanışma için neden önemli olduğunu anlattı.
 
Malatya daki gezide Malatya Atmalılar Dernek Başkanı Mehmet ali Başıböyük Kemal Düzova'ya eşlik ederek ziyaret edilmesi gereken yerler konusunda yardımcı oldu. İlki Malatya'ya yapılan tanıtım gezisi Türkiye de birçok ile yapılması bekleniyor.


Kaynak: Rıza Parlak

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2021, 20:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56