BEŞİKTAŞ, HEKİMHAN VE ARGUVAN İLE KARDEŞ OLUYOR

CHP’nin ‘Batıdan Doğuya Kardeş Belediyeler Projesi’ kapsamında İstanbul Beşiktaş Belediyesi ile Malatya Hekimhan ve Arguvan Belediyeleri kardeş oluyor.

 BEŞİKTAŞ, HEKİMHAN VE ARGUVAN İLE KARDEŞ OLUYOR
 BEŞİKTAŞ, HEKİMHAN VE ARGUVAN İLE KARDEŞ OLUYOR

 AĞBABA, “PROJE MEYVELERİNİ VERMEYE BAŞLADI”

CHP’nin ‘Batıdan Doğuya Kardeş Belediyeler Projesi’ kapsamında İstanbul Beşiktaş Belediyesi ile Malatya Hekimhan ve Arguvan Belediyeleri kardeş oluyor. CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, projenin meyvelerini vermeye başladığını kaydetti.

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı tarafından organize edilen ‘Batıdan Doğuya Kardeş Belediyeler Projesi’ her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Adıyaman’da başlatılan proje kapsamında bugüne kadar Niğde, Muş, Balıkesir, Çanakkale ve Zonguldak'ı ziyaret eden ve belediyelerin kardeşliğini  sağlayan  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, kardeşlik projesinin meyvelerini vermeye başladığını kaydetti.

 İSTANBUL’DAN MALATYA’YA KARDEŞ GELİYOR

Proje kapsamında Hekimhan ve Arguvan Belediyeleri ile İstanbul Beşiktaş Belediyesi kardeş olmaya hazırlanıyor.CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba beraberinde Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve Beşiktaş Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte 27 Kasım Perşembe Günü Hekimhan ve Arguvan’a çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

 CHP’Lİ BELEDİYELERDEKİ DEĞİŞİMİ HERKES GÖRECEK

 Ağbaba yaptığı açıklamada, “kardeş belediyecilik” fikrinin sadece belediyeler arası araç, teçhizat veya donanım paylaşımının çok ilerisinde bir düşünce olarak doğduğunu belirterek, proje ile sadece kamyon, kepçe gibi  malzeme desteği değil, bölgede gözle görülebilir bir değişiklik yaratacak, halkın beğenisini kazanacak çalışmaların yapılmasının planlandığını kaydetti.Bugüne kadar kardeş belediye yapılan belediyeler arasında çok önemli mesafelerin alındığını belirten Ağbaba, projemiz meyvelerini vermeye başladı. Önümüzdeki yaz aylarından itibaren CHP’li belediyelerdeki değişimin tüm toplum tarafından görüleceğini belirtti.

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56