CHP MALATYA İL BAŞKANI VELİ AĞBABA DENİZ BAYKAL\'A KOMPLO KURULDU

Ağbaba, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal\'ın istifasıyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada \'\'son günlerde CHP\'ye ve Baykal\'a karşı iğrenç bir komployla karşı karşıya\'\' olduklarını kaydetti.

CHP MALATYA İL BAŞKANI VELİ AĞBABA DENİZ BAYKAL\'A KOMPLO KURULDU
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Veli Ağbaba, çirkin bir komploya hem Genel Başkanlarının hem de CHP\'nin kurban edilmeye çalışıldığını bildirdi.

Ağbaba, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal\'ın istifasıyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada \'\'son günlerde CHP\'ye ve Baykal\'a karşı iğrenç bir komployla karşı karşıya\'\' olduklarını kaydetti.

Komplonun hukuk dışı, ahlak dışı bir tertip olduğunu belirten Ağbaba, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

\'\'Bu komployla iktidara giden bir CHP engellenmek istenmektedir. Bu tezgah ile bir korku Cumhuriyeti yaratılmaya çalışılmaktadır. Türkiye\'nin gündeminde referandum ve anayasa değişikliği bulunduğu CHP\'nin anayasa ve rejim kavgası verdiği bir süreçte böyle çirkin ve düzeysiz bir komplo kurulmuştur. Yapılan bu haksızlık, Türkiye\'de vicdanı olan herkesin vicdanını rahatsız etmiştir. Çirkin bir komploya hem Genel Başkanımız hem de CHP kurban edilmeye çalışılmaktadır. CHP\'nin mücadelesi sıradan bir partinin mücadelesi değildir. Demokrasiyi yaşatma, Atatürk ilkelerini Türkiye\'de hakim kılma mücadelesidir.\'\'

Açıklamada ayrıca, \'\'CHP Malatya il örgütü, ilçe başkanları ve 14 kurultay delegesi olarak bu komployu lanetliyor ve Genel Başkanımız Sayın Deniz Baykal\'ı yeniden CHP Genel Başkanı olarak görmek istiyoruz\'\' denildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ali Ulukaya
Ali Ulukaya - 13 yıl Önce

Sayin Agbaba Vidyo yu ben izledim. Bir kac sene önce cekilmis bir Vidyo
baykal henüz biraz daha genc. Baykal vidyoyu görünce her seyi hatirladi ve istifa etti. Vidyoda baska görüntülerinde oldugu söyleniyor.
Meseleyi kapatmak icin Baykal kisa yolu secti. Kendisini kurtarmaya calisiyor. Baykal iyi bir politikaci ama basarili degil cünkü politikayai kendisi icin yapiyor. Yeter artik su Baykal taraftarligini birakin da Gercekleri görün artik.
Bu ülkeye daha cok zarar vermeden birakin su Baykali düstügü cukurda kalsin. Vidyodaki kendisi en iyiysinide kendisi biliyor orada ne oldugunu.

abidin inan
abidin inan - 13 yıl Önce

birilerinin yaşadıkları tabiki hiç kimseyi ilgilendirmez.
olayın vehameti ne derecede olursa olsun.
bunu yaşayan chp ise; çağdaş değerlere sahip,kişisel hak ve özgürlüklerin yılmaz savunucusu, demokratik hukuk devletinin bekcisi
olduğu gerçeklerini unutmadan
bu gibi durumlarda bile değişimi,yenilenmeyi ve hızlı hareket etme kabiliyeti göstermeyecekse ben ve benimgibi partililerin geleceğe dair beklentilerimizi gözden gecirmemiz gerekir.
yukardaki; olayı değerlendirme yazısından o anlaşılıyor.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56