CHP'DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

CHP'DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

Partide düzenlenen bayramlaşma törenine CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba,CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, il genel meclisi üyeleri, ilçe ve belde belediye başkanları ile partililer katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşan İl Başkanı Enver Kiraz, Malatyalıların ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, "Geleneksel olarak her Bayram düzenlediğimiz bayramlaşma töreninde sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Kiraz, bayramın birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olmasını temenni ederek, şunları kaydetti: "Ramazan ayını geride bıraktık. Ramazan ayı, insanların manevi duygularının üst seviyeye çıktığı bir aydır. Tabi bu ayda önümüze bazı gerçekler de geldi. Yoksulluğun, açlığın, sefaletin hüküm sürdüğünü de çok açık bir şekilde görüyoruz. Bu bayramın, öncelikle yoksulluğun, açlığın ve sefaletin giderilmesi anlamında bir dönüm noktası olmasını diliyorum. Yine birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin ve barışın sağlanması konusunda bayramın dönüm noktası olmasını temenni ediyorum."

Milletvekili Veli Ağbaba ise, "Hukukun, barışın, insan haklarının egemen olduğu; insanların, hele de siyasi parti liderlerinin hükümetler tarafından tehdit edilmediği, aba altından sopa gösterilmediğini, mahkemelerin insanların kafasında demokrasinin kılıcı gibi dönmediği günler diliyorum" diye konuştu.

 

 

 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56