CHP’DEN ‘DEMOKRASİ, YOLSUZLUK VE YOKSULLUK’ SÖYLEŞİSİ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Malatya İl Başkanlığı tarafından ‘Demokrasi,yolsuzluk ve yoksulluk’ isimli bir söyleşi gerçekleştirilecek.

 CHP’DEN ‘DEMOKRASİ, YOLSUZLUK VE YOKSULLUK’ SÖYLEŞİSİ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Malatya İl Başkanlığı tarafından ‘Demokrasi,yolsuzluk ve yoksulluk’ isimli bir söyleşi gerçekleştirilecek.

CHP Malatya  İl örgütü tarafından 7 Kasım Cuma Günü ‘Demokrasi,yolsuzluk ve yoksulluk’  isimli bir söyleşi gerçekleştirilecek. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili  Veli Ağbaba, CHP Parti Meclisi (PM) üyesi  ve Manisa Milletvekili  Özgür Özel ile CHP Yolsuzlukları Araştırma Birimi Başkanı ve İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun konuşmacı olarak katılacakları söyleşi Kanalboyu Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan CHP İl Başkanı Enver Kiraz  Türkiye’de son dönemlerde en fazla demokrasinin, yolsuzlukların ve yoksulluğun tartışıldığını belirterek  ‘Biz de partimizin bu alanda öne çıkmış, araştırmalarıyla ve açıklamalarıyla  gündem yaratan 3 genç ve çalışkan milletvekilini Malatyalılarla buluşturmak istedik. Genel Başkan Yardımcımız Veli Ağbaba ve Manisa Milletvekilimiz Özgür Özel, aynı zamanda Cezaevleri İzleme ve İnceleme Komisyonu üyeleri. Türkiye’de ki haksızlık ve hukuksuzlukları yakından takip eden ve kamuoyuna açıklayan kişiler. İstanbul  Milletvekilimiz Aykut Erdoğdu ise yolsuzluklar konusunda yaptığı araştırmalar ile tüm  Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim.  Bu üç isim 7 Kasım Cuma günü  Malatya’ya gelerek, Malatyalılarla buluşacak.Tüm halkımızı etkinliğimize davet ediyorum” dedi.

MALATYAPARK’TA  İMZA GÜNÜ

Öte yandan CHP Cezaevleri İzleme ve İnceleme Komisyonu üyesi Veli Ağbaba ve Özgür Özel ,7 Kasım Cuma Günü Malatyapark giriş katında  D&R Kitap’ın organizasyonunda kitaplarını imzalayacak.Ağbaba ve Özel , kısa süre önce piyasaya çıkan ‘Balyoz Kumpası’ ve ‘Kalemi Kırılan Gazeteciler’ isimli kitaplarını imzalayacak ve kısa bir söyleşi gerçekleştirecekler.

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56