ENVER KİRAZ: PARTİ İLE İLGİLİ ELEŞTİRİ YAPMAK HADSİZLİKTİR BU TARZ KONUŞANLAR KÜÇÜK BEYİNLİLERDİR

ERTV ekranlarında yayınlanan Seçim 2015 programına konuk olan Baro eski Başkanı Selahattin Sarıoğlu CHP’yle ilgili açıklamalarda bulunmuş, özellikle il yönetiminin başarısızlığı konusunda iddialı sözler söylemişti. CHP il Başkanı Enver Kiraz “Bu tarz konuşan partililer küçük beyinlilerdir” ifadelerini kullandı.

ENVER KİRAZ: PARTİ İLE İLGİLİ ELEŞTİRİ YAPMAK HADSİZLİKTİR BU TARZ KONUŞANLAR KÜÇÜK BEYİNLİLERDİR
Bu tarz konuşan partililer küçük beyinlilerdir

ERTV ekranlarında yayınlanan Seçim 2015 programına konuk olan Baro eski Başkanı Selahattin Sarıoğlu CHP’yle ilgili açıklamalarda bulunmuş, özellikle il yönetiminin başarısızlığı konusunda iddialı sözler söylemişti. Sarıoğlu’na yanıt yine ERTV ekranlarından geldi. Gündem Özel programına katılan CHP il Başkanı Enver Kiraz Sarıoğlu’na sert çıktı.
 
1 Kasım erken genel seçimini değerlendirmek adına ERTV ekranlarında yayınlanan seçim 2015 programına konuk olan Baro eski başkanı Selahattin Sarıoğlu, CHP’nin neden oy kaybettiği ve il yönetiminin yapısıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.
 
İddialara ise yanıt gecikmedi, yine Ertv ekranlarında yayınlanan gündem özel programına katılan CHP il başkanı Enver Kiraz iddiaları yanıtladı.  
 
Kiraz, Baro eski başkanı Selahattin Sarıoğlu’nun kendine yakışır cümleler kurduğunu, partilerinin en büyük hastalığının parti içerisinde yaşanan bir tartışmanın hemen dışarıya yansıtılması olduğunu, başlarına ne geliyorsa haddini bilmeyen insanlar yüzünden geldiğini belirtti.  
 
"Hiç kimse CHP’yi tanımlama hakkına sahip değildir, herkesin kafasına göre bir CHP tanımı olamaz" diyen Kiraz, "Parti ile ilgili eleştiri yapmak hadsizliktir" şeklinde konuştu.  
 
Kiraz, “Bu tarz konuşan partililer küçük beyinlilerdir” ifadelerini kullandı.  
 
"Bu partide bundan sonra bu tarz ucuz çıkışlara meydan vermeyeceğim" diyen Kiraz, “Artık bu partinin paçasından düşün, bu parti sizin gibiler yüzünden kaybediyor” sözlerini kaydetti. 
 
Kaynak: ERTV HABER MERKEZİ 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 08:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
hasan atalan
hasan atalan - 8 yıl Önce

Bencede enver bey artik gitme zamaniniz veli agbaba olmasa bu oyuda alamazdik

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56