GÜNEŞ TV 6. GELENEKSEL AŞURE ETKİNLİĞİNİ DÜZENLEDİ

Güneş TV’nin geleneksel hale getirdiği Aşure etkinliğinin 6.sı yapıldı.

GÜNEŞ TV  6. GELENEKSEL AŞURE ETKİNLİĞİNİ DÜZENLEDİ
Yeni Güneş Medya Grup tarafından aşure etkinliği düzenlendi. Güneş TV’nin geleneksel hale getirdiği Aşure etkinliğinin 6.sı yapıldı.Düzenlenen aşure etkinliğinde katılımın fazla olması Birlik ve beraberlik aşuresinin de temsili oldu. Güneş TV binası önünde kurulan aşure kazanları yine bu birlik ve beraberlik içerisinde kaynadı pişen aşureler, dualarla açıldı ve gelen misafirlere ikram edildi. 

Yeni Güneş Medya Yönetim Kurulu Başkanı M. Duran Özkan, geleneksel hale getirdikleri Aşure etkinliğinde her siyasi görüş ve Malatya’nın tüm renklerini içeren bir etkinlik gerçekleştirdiklerini belirtti. Özkan, “umarım ülkemiz içerisinde bu bulunduğu olumsuz koşuları atlatır, ülkemizdeki çok çeşitlilik ülkemize mutluluk, barış, Demokrasi ve özgürlük getirir diye düşünüyorum.” Dedi

Özkan; “Geleneksel olarak düzenlediğimiz aşure günlerinde toplumun tüm kesimlerinin buluşmasını sağlamaktayız. Önemli bir süreçten geçerken ve siyasi anlamda ezberlerin bozulduğu, devletin  yıllarca ötelediği ülke sorunlarını çözmek için adım attığı bir dönemde bu buluşmaların önemli olduğuna inanıyorum. Bu etkinliğe katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyor ve bu tür birliktelikleri daha çok göstermemiz gerektiğine inanıyorum” dedi. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56