HEKİMHAN CHP SEÇİM BÜROSU AÇILDI

Hekimhan ilçe merkezindeki CHP seçim bürosu açılışına; CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, İl Başkanı Enver Kiraz, CHP’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Hakan İnci, Kadın kolları başkanı Güllü Tuncer ile çok sayıda davetli katıldı. Arguvan’dan, Sadık Şimşek, Ali Asker Kara, Mehmet Fidan ve Ersoy Eren’de açılışa katılarak destek verdiler.

HEKİMHAN CHP SEÇİM BÜROSU AÇILDI

Hekimhan ilçe merkezindeki CHP seçim bürosu açılışına; CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, İl Başkanı Enver Kiraz, CHP’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Hakan İnci, Kadın kolları başkanı Güllü Tuncer, ile çok sayıda davetli katıldı.

Arguvan’dan Sadık Şimşek, Ali Asker Kara,Mehmet Fidan ve Ersoy Eren’de açılışa katılarak destek verdiler.

CHP Hekimhan İlçe Başkanı Kadir Sarıbaş’ın açılış konuşmasının ardından Hekimhan Belediye Başkan adayı ve Güzelyurt Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğulları, “Ülkemiz hızla bir karanlığa doğru sürüklenmektedir” iddiasında bulunup, Hekimhan için projelerini anlattı.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz yaptığı konuşmada, halkın seçim bürosu açılışına gösterdiği büyük ilgiden memnun olduğunu belirtti.

 

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan İnce yaptığı konuşmada “58 gün sonra Malatya Belediyesi’ni alacağız. Buna inanmayan varsa gelip Hekimhan’a baksınlar.Bugüne kadar 100’ün üzerinde köy gezdim.Gittiğimiz köylerin ortak sorunu aynı; yol yok, alt yapı yok,su yok.Bu sorunların hepsini çözmek bizim asli görevimiz olacak”  dedi.

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba yaptığı konuşmada. “Hekimhan hoşgörü, barış , birlik demek. Ali Seydi Millioğulları’yla birlikte Hekimhan’ın geleceğini şekillendireceğiz. Karapınar’dan, Dostal’a kadar, Yeşil’den, Mezirme’ye kadar birliğimizi bütünlüğümüzü bozmadan Hekimhan’ı yöneteceğiz. Hiçbir ayrım yapmayacağız. Kocaözü neyse Hasançelebi bizim için o olacak. Güzelyurt neyse, Girmana bizim için o olacak. Basak neyse, Sarıkız o olacak.”dedi.Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56