HEKİMHAN’A YAŞAM KOMPLEKSİ

Hekimhan ve Beşiktaş Belediyesinin kardeşliği ilçeye bir yaşam kompleksi kazandırıyor.

 HEKİMHAN’A YAŞAM KOMPLEKSİ

Hekimhan , kardeş belediyesi Beşiktaş’ın katkılarıyla modern bir yaşam kompleksine kavuşuyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, “Kardeş belediye projemiz başarılı ve güzel şekilde devam ediyor” dedi.

Hekimhan ve Beşiktaş Belediyesinin kardeşliği ilçeye bir yaşam kompleksi kazandırıyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın başlattığı “Kardeş Belediyeler” projesi kapsamında Beşiktaş Belediyesi tarafından Hekimhan’da yaptırılacak yaşam kompleksinin temeli 6 Eylül Pazar günü  atılacak.CHP, Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın da katılacağı temel atma töreni saat 11.00 de gerçekleştirilecek.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Kardeş belediyeler projesi ile doğudan batıya kardeşlik köprüsü kuruyoruz. Büyük belediyelerin imkanlarını küçük belediyelere kullandırmaya çalışıyoruz. Kardeş Belediyecilik projemiz sosyal, kültürel ve toplumsal anlamda bir kardeşlik projesidir.”dedi.

Kardeş belediyeler projesi kapsamında Hekimhan'a Çankaya, Ataşehir , Konak ve Beşiktaş Belediyeleri tarafından destek verildiğini kaydeden Ağbaba,” Hekimhan Belediyemiz, Sosyal Demokrat Belediyeciliğin güzel örneklerini kardeş belediyelerinin destekleriyle hayata geçiriyor.Çankaya ve Ataşehir Belediyelerimiz araç destekleri sunarken, Konak Belediyemiz bir ilki gerçekleştirerek Hekimhan’da Kadın Dinlenme Evi’nin açılmasına katkı sundu. Şimdi de Türkiye’nin en başarılı belediyelerinden biri olan Beşiktaş Belediyemiz ve onun çalışkan başkanı Murat Hazinedar’ın katkılarıyla Hekimhan’da yaşam kompleksinin  temelini atacağız. Hekimhan ve Arguvan’ı,  Malatya’nın en yaşanabilir ilçeleri yapmak için  aralıksız çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları ise “Hekimhan için büyük bir proje ve yatırım olan Kardeş Belediyemiz Beşiktaş Belediyesi ile ortak yapacağımız Beşiktaş Yaşam Kompleksi’nin Temel Atma Törenini 06.09.2015 Pazar günü gerçekleştireceğiz. İnşallah Yaşam Kompleksi projemizi en hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz.Gerçekleştireceğimiz bu projemiz ile ilçemizin hem ticari hem de sosyal yönden hareketlilik kazanacağını düşünüyoruz.”dedi.

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56