İBRAHİM YÜCEL EĞİTİM KURUMU YENİ HİZMET BİNASINA TAŞINDI

Malatya da özel okulların önden gelen kurumlarından İbrahim Yücel İlkokul ve Ortaokul yeni binasına taşındı. Bazı dernek başkanları tesisi gezerek böylesi bir başarı için Arguvan adına gurur duyduklarını belirtiler.  

İBRAHİM YÜCEL EĞİTİM KURUMU YENİ HİZMET BİNASINA TAŞINDI
Malatya da özel okulların önden gelen kurumlarından İbrahim Yücel İlkokul ve Ortaokul yeni binasına taşındı. 43 öğretmen kadrosuyla 15 yardımcı personel ile hizmet veren özel okulda bir ana sınıfı, dokuz ilkokul ve onaltı ortaokul olmak üzere 26 sınıfta hizmet vermektedir.
 
Yeni binasına taşınan Özel İbrahim Yücel eğitim kurumuna hayırlı olsun ziyaretinde bulunan dernek başkanları tesisi gezerek Okul Müdürü Rıfat Yücel’den bilgi aldılar. Malatya Eşit Yurttaşlık Dernek Başkanı Erdoğan Ünverdi, Arguvan Armutlu Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Cemal Ağdalı, Arguvan Bozan Köyü Dernek Başkanı Hasan Öztürk ve Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mehmet Ali Başıbüyük tesisi gezerek hayırlı olması dileğinde bulundular. Böylesi bir başarı için Arguvan adına gurur duyduklarını belirtiler.
 
Okulun tesislerini gezdiren Müdür Rıfat Yücel yarım kalan sosyal tesislerin kısa sürede tamamlanacağını belirti. Ziyaretten dolayı dernek başkanlarına çok teşekkür eden Müdür Rıfat Yücel kardeş okul olarak belirledikleri Atmalılar İlkokul ve Ortaokuluna baharda bir etkinlik yaparak destek olacaklarını hatırlattı. Dernek başkanları giderek Malatya da bir marka olan Özel İbrahim Yücel okulları gerek Arguvan gerekse Atmalılar adına değeli bulduklarını emeği geçen herkese teşekkür ederek başarıları devamı için temennilerde bulundular. 

Kaynak: Rıza Parlak
 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2018, 08:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56