İBRAHİM YÜCEL OKULU ÖĞRENCİLERİ ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİNİ UNUTMADI

Atmalılar İlkokulu'na giden Özel İbrahim Yücel İlköğretim Okulu 'nda 2/B sınıfı öğrencileri burada öğretmenleri ile birlikte aldıkları hediyeleri, kardeş okul öğrencilerine hediye ettiler.

 İBRAHİM YÜCEL OKULU ÖĞRENCİLERİ ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİNİ UNUTMADI
Eğitim öğretim sezonunun son günlerine girildiği bugünlerde, harçlıklarından topladıkları paralarla kardeş okullarına hediye alan minik öğrencilerin bu davranışları herkesten tam not aldı.

Malatya Yeşilyurt ilçesinde bulunan Özel İbrahim Yücel İlköğretim Okulu 'nda 2/B sınıfı öğrencileri öncülüğünde yaklaşık üç aydır süren kampanya sonrasında öğrencilerin harçlıklarından biriktirdikleri ve okulun düzenlediği bahar şenliğindeki kermesten elde edilen para ile kardeş okuldaki öğrencilere hediyeler alındı.

Arguvan Atmalılar İlkokulu'na giden minik öğrenciler burada öğretmenleri ile birlikte aldıkları hediyeleri, kardeş okul öğrencilerine hediye ettiler. Öğrencilerin bu yardımları karşısında teşekkürlerini sunan okul yönetimi, bu yaşta sosyal sorumluluk projesine imza atan öğrencilere bu duyarlılıklarından ötürü teşekkür ettiler.

 www.arguvanhaber.com

 

Basından

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
hasan atalan
hasan atalan - 8 yıl Önce

helal olsun size çocuklar büyüklerde sizden feyiz alırlar inşallah

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56