Malatya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Kongresi Yapıldı

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 6. Olağan Genel kurulunda mevcut Başkan Ergül Günaydın yeniden seçildi.

Malatya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Kongresi Yapıldı
Malatya İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 6. Olağan Genel kurulunda mevcut Başkan Ergül Günaydın yeniden seçildi.
 
Seçimde Arguvan Ziraat Odası Başkanı Turan Aslantürk  ile mevcut başkan Ergül Günaydın yarıştı Arguvan Ziraat Odası Başkanı da olan Turan Aslantürk 149 oy aldı Ergül Günaydın ise 296 oy alarak seçimi kazandı. 
 
Malatya Sidelyapark düğün salonunda gerçekleştirilen 6.Olağan Genel Kurula Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil Özcan ve üyeler katıldı. 

Ergül Günaydın seçimden sonra yaptığı açıklamada ” bizleri bu göreve tekrar layık gören üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz birlikte büyük bir aileyiz. Herkes bizim başımızın tacıdır.. Buraya ayrıştırmaya değil, birleştirmeye, Ötekileştirmeye değil kenetlenmeye geldik. Sizlerden aldığımız güç ile çalışmalarımıza her zamankinden daha çok ben değil biz anlayışıyla istişare ederek devam edeceğiz. Güzel bir seçim yaşadık. Burada kazanan Damızlık Sığır yetiştiricilerinin değerli üyeleri oldu. Kaybeden yok. Tekrar tüm üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Basından

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2021, 20:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56