MALATYA FOTOKAMP ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD’ın yürüttüğü ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen “Uluslararası Malatya Fotokamp” etkinlikleri başladı.

MALATYA FOTOKAMP ETKİNLİKLERİ BAŞLADI
 FOTOKAMP'TA HAYAT  DEVAM EDİYOR

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD’ın yürüttüğü ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen “Uluslararası Malatya Fotokamp” etkinlikleri başladı. 
11-14 Haziran 2015 tarihleri arasında Malatya’nın Akçadağ ilçesine bağlı Levent Vadisi’nde gerçekleştirilecek olan Fotokamp kapsamında birçok etkinlik gerçekleştirilecek.
Fotoğraf Sanatçıları İbrahim Demirel, Mustafa Ertekin, Çerkes Karadağ, Erdal Kınacı, Faruk Akbaş, Tekin Ertuğ, Tarık Yurtgezer, Arjen Zwart, Kamal Shabkhiz, Özcan Yurdalan, Bülent Kılınç; Milli Dağcı Doğan Palut, Doç.Dr. Gülpınar Akbulut, Yrd.Doç.Dr.Mehmet Güllü ve Uzman Eğitimci Şengül Korkut’un çeşitli faaliyetlerle renk kattığı Fotokampa yoğun katılım bekleniyor. 

MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan, yaptığı açıklamada özelde Levent Vadisi ve genelde Malatyanın tanıtımı amacıyla bir proje hazırladıklarını, projenin Fırat Kalkınma Ajansına sunulduğunu ve destek alındığını, ayrıca Akçadağ Nitelikli Kalkınma ve Toplumsal Dayanışma Derneği (ANKA)’nın fotokampa büyük katkılar sunduğunu, bunun yanında  Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi,  İnönü Üniversitesi, Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Arapgir Belediyesi, Akçadağ Belediyesi, Battalgazi Belediyesi, Yeşilyurt Belediyesi, Darende Kaymakamlığı, Pütürge Belediyesi, Yazıhan Belediyesi, Toyota Plaza Porgalı, Mahir Usta-Karakaya Oto Bakım Servisi, Gözde Kışla Hastanesi, Doğuş Çay, Volkswagen Miram Otomotiv, Parantez Ortaokul Koleji, Levent Vadisi ve Seyir Terası Kalkındırma ve Koruma Derneği ile Yazıhan Kültür Sanat ve Eğitim Derneği-YAZDER’in de  projeyi desteklediklerini söyledi. 

“Fotokampa Katılım ve Yemekler Ücretsiz”

 11-14 Haziran 2015 tarihleri arasında Levent Vadisinde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Malatya  Fotokamp Projesi kapsamında  kampta konaklayanlardan herhangi bir ücret alınmadığı gibi sabah, öğlen ve akşam yemeklerinin de ücretsiz olarak karşılanacağı belirtiliyor.
“Bilgi ve Katılım İçin”
Fotokamp hakkında detaylı bilgi almak için 0 555 685 48 49 nolu telefondan bilgi alınabilir,  facebookta oluşturulan Uluslararası Malatya Fotokamp adlı gruptan ve MAFSAD’ın facebooktaki grubundan ayrıntılar incelenebilir.  malatyaf[email protected]’a mail atıp daha detaylı bilgi de istenebilir.
Kesin kayıt için  Fotokamp kapsamında oluşturulan www.malatyafotokamp.org adlı web sitesinde bulunan “Fotokampa Katıl” menüsünden katılım formunun doldurulması gerekiyor.
 
Fotokamp Açılışını Malatya Valisi Süleyman Kamacı yaptı.

11.06..2015 saat 19.00 Malatya Valisi Süleyman Kamcı, Danıştay üyesi su altı fotoğrafçısı Bülent Kılıç, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Müşaviri Kenan Önalan ,Akçadağ Kaymakamı Ramazan Keskin, Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş, İl Kültür Turizm Şube Müdürü Ali Cengiz ve Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan fotokamp açılışında hazır bulundular. Açılıştan sonra Bülent Kılınç'ın sualtı fotoğraf sergisini gezen katılımcılara yemek ikramından sonra fotokamp açılışı tamamlanmış oldu.

RIZA PARLAK

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56