MALATYA VALİSİ MUSTAFA TOPRAK ARGUVAN ‘I  ZİYARET ETTİ

Yaklaşık iki ay önce Malatya’da göreve başlayan Vali Toprak, Arguvan’ı ziyaret etti.

MALATYA VALİSİ MUSTAFA TOPRAK ARGUVAN ‘I  ZİYARET ETTİ
Malatya Valisi Mustafa Toprak ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Yaklaşık iki ay önce Malatya’da göreve başlayan Vali Toprak, ilçeleri ziyaret ederek, incelemelerde bulunuyor bu kapsamda 03.08 2016 Çarşamba günü Arguvan’ı ziyaret etti.

 Arguvan’da ilk olarak Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Toprak, Kaymakam Selçuk Yosunkaya ve Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’ dan ilçe hakkında ve faaliyet alanları ile ilgili bilgiler aldı. İlçe merkezinde de vatandaşlarla görüşüp onların istek, sorun ve sıkıntılarını dinleyen Vali Toprak, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı da ziyaret etti.

İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğini ziyaretinde hizmet binalarında incelemelerde bulunup, Komutanlık ve Amirliğin Şeref Defterini imzalayarak ilçedeki sorumluluk alanları ile ilgili olarak Jandarma Komutanı ve Emniyet Amirinden asayiş konusunda brifing aldı.

İlçe Jandarma Komutanlığında vatani görevini yapan askerlerle de sohbet eden Vali Toprak, sohbeti esnasında vatani görevini bu gün tamamlayan ve yarın sabah terhis olacağını öğrendiği Sivas Doğumlu Alper Yücepur’u kutlayarak, hayırlı olsun dileklerini iletip bundan sonraki yaşamında da başarılar diledi.

İlçe ziyaretini tamamlayan Vali Toprak, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı ile birlikte, heyelanlı bölgede incelemlerde bulundu.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2016, 22:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56