VELİ AĞBABA MAZBATASINI ALDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, 1 Kasım seçiminin ardından İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

VELİ AĞBABA MAZBATASINI ALDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba,  1 Kasım seçiminin ardından   İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

Malatya Adliyesi’ne gelen Ağbaba, mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı İzzettin Duman’ın elinden aldı. Adliye çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulunan Veli Ağbaba, 7 Haziran seçimlerinin ardından ülkenin ateş çemberine ve kan gölüne döndürüldüğünü belirtti. 1 Kasım’da tekrar seçime gidildiğini anımsatan Ağbaba, “Öncelikle sandıktan çıkan sonuca saygılı olduğumuzun bilinmesi gerekiyor. Hep beraber yürümeye devam edeceğiz. Ben tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Milletvekili olarak partilerine oy veren vermeyen herkesin sorunlarına çözüm bulmaya çalışacağını belirten Ağbaba, Malatya için kavga edeceğini kaydetti. Ağbaba, “2011 yılında milletvekili seçildikten sonra oy versin vermesin tüm Malatyalıların sesi olacağımızı söylemiştim. Malatya’da nerede bir sıkıntı varsa biz gündeme getirdik. Bizim yapıcı muhalefetimiz sayesinde birçok sorun çözüldü. Bundan sonrada oy veren vermeyen herkesin yanında olacağım. Malatya için kavgada edeceğim. Malatya’nın değerlerini, sağcısıyla solcusuyla tartıştırmayacağım. İnönü’yü tartıştırmadıysak, Özal’ı da tartıştırmadık. Bundan sonra da böyle olacak. Hiç kimse korkuya ve yılgınlığa kapılmasın. Ezilen horlanan herkesin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Basından

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ali Rıza UĞURLU
Ali Rıza UĞURLU - 8 yıl Önce

Sis onu hak eden bir vekilsiniz mazbatanız hayırlı olsun başarışarının devamını diliyorum..

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56