AĞBABA EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Ağbaba, KAMU-DER tarafından yılın en başarılı milletvekili kategorisinde ödüle layık görüldü

AĞBABA EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Çalışmalarıyla hem Malatya'nın hem de Türkiye kamuoyunun gündeminden düşmeyen Ağbaba, KAMU-DER tarafından yılın en başarılı milletvekili kategorisinde ödüle layık görüldü

Geçtiğimiz günlerde ORC tarafından yapılan anketle en başarılı 5 milletvekili arasında yer alan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'ya, kısa adı KAMU-DER olan Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği tarafından yılın en başarılı milletvekili ödülü verildi.

KAMU-DER'in geleneksel hale getirdiği ödül töreninde 2014 yılı ödülleri, Ankara Sürmeli Otel'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Onur Ödülü, En Başarılı Milletvekili ve En Başarılı Siyasetçi kategorileri başta olmak üzere birçok dalda ödüller verildi. Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun da ödül aldığı törende, "Veli Ağbaba'nın nerede sorun varsa hemen orada olmaya çalışan, insanlara yardım elini uzatmaktan büyük mutluluk duyan biri" olduğuna dikkat çeken KAMU-DER Başkanı Cevdet Baştuğ, "Ağbaba'ya ödül vermek bizim için şereftir. Önümüzdeki dönemde de hem milletvekili hem de Genel Başkan Yardımcısı olarak başarılarının artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum." ifadelerini kullandı. Ağbaba’nın ödülünü eski PM üyesi Av. Umut Akdoğan aldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56