NARMİKANLI FATİH GÜLTEKİN YÜZMEK İÇİN GİTTİĞİ DENİZDE HAYATINI KAYBETTİ

Yazıbaşı (Narmikan) Köyünden Fatih Gültekininde aralarında bulunduğu 5 kişilik grup, geçtiğimiz pazar günü denize girmek için İstanbul Eyüp ilçesine bağlı Ağaçlı Köyünde suya girdiler. Ancak dalgalardan dolayı gözden kayboldular.Hayatını kaybeden Fatih Gültekinin cesedi 1 mil açıkta su yüzüne çıktı

Fatih Gültekin (39) İsmail Orak (38), ile Harun Kanık’ın (16) aralarında bulunduğu 5 kişilik grup, geçtiğimiz pazar günü denize girmek için İstanbul Eyüp ilçesine bağlı Ağaçlı Köyünde sahiline gidip İddialara göre, kıyıya yakın bir yerde suya girdiler. Ancak dalgalardan dolayı Fatih Gültekin, İsmail Orak , ile Harun Kanık’ın gözden kayboldular.
Fatih Gültekin 1 mil açıkta su yüzüne çıktı
Sahil güvenlik, itfaiye, jandarma ve AKUT ekiplerinin pazar günü başlattığı çalışma sürerken, Fatih Gültekin’in cesedi, dalgalara kapıldıkları yerden 1 mil açıkta, kuzeybatı yönünde su yüzüne çıktı. Arama kurtarma ekipleri tarafından kıyıya çıkarılan Gültekin’in cesedi, inceleme için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. İsmail Orak ve Harun Kanık’ın bulunması için çalışmalar sürüyor.
Genç yaşta hayatını kaybeden Arguvan Yazıbaşı (Narmikan) Köyünde Fatih Gültekin’in cenazesi 30 Haziran 2011 Tarihinde İstanbul Karadeniz Mahallesi Paşaçayır Camisinden Öğlen vaktinde kaldırılarak Kayabaşı mezarlığına defnedildi.

www.arguvanhaber.com

Basından

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56