YAZIBAŞI KÖYÜNDEN RECEP KALA HAYATINI KAYBETTİ

Ailesinin dünden bu yana haber alamadığı Arguvan Yazıbaşı (Narmikan) Köyünde Recep Kalanın cesedi Battalgazi ilçesi Şişman köyünde yol kenarında araziye açılmış çukurun içinde bulundu.

YAZIBAŞI KÖYÜNDEN RECEP KALA HAYATINI KAYBETTİ
Ailesinin dünden bu yana haber alamadığı Arguvan Yazıbaşı (Narmikan) Köyünden Recep Kalanın cesedi Battalgazi ilçesi Şişman köyünde yol kenarında araziye açılmış çukurun içinde bulundu.

Bir Çobanın çukuru fark edip jandarmaya haber vermesi üzerine olay yerine giden Battalgazi İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaptığı incelemede kafasında ve vücudunda darp izleri olan kişinin İstanbul'da ikamet eden Arguvan Yazıbaşı (Narmikan)  Köyünden Recep Kala (46) olduğunu tespit etti. Kala'nın cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu Malatya Grup Başkanlığı morguna kaldırıldı.

İstanbul'da ikamet ettiği belirtilen Kala'nın 3 yıl önce eşinden ayrıldığı, 5 ay önce Yazıbaşı köyünde yaşayan annesi ve kardeşinin yanına geldiği öğrenildi. Köyden Malatya'ya hasta bir kadını götürmek için otomobiliyle yola çıktığı öğrenilen Recep Kala'dan dünden bu yana haber alınamadığı, kardeşinin jandarmaya kayıp ihbarında bulunduğu belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Recep Kala'nın cenazesi 31 Ocak 2014 Cuma günü Arguvan Yazıbaşı (Narmikan) Köyünde toprağa verilecek.

Basından

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56